Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Voorlopige selecties en bijbehorend zaalurenschema

zaal-niet-beschikbaar

Indeling voorlopige selecties
Onderstaand de voorlopige selectie indelingen van de jeugd- en senioren teams die van start gaan op dinsdag 23 april.

Zit je in de selectie MB1 dan heb jullie de eerste selectietraining éénmalig op woensdag 24 april van 18.00 uur tot 19.30 in zaal (tijd MC1). Vervolgens wordt er getraind volgens het zaalurenschema.

Zit je in de selectie dames 4/5 dan hebben jullie de eerste selectietraining op de volgende tijd:
Woensdag 25 april van 19:30 tot 21:30 in zaal 1/2 (tijd HK1).

De meiden van de CMV beginnen weer te trainen in de week van 6 mei.

Dames lijn
DK 2 Marlies Eertman
DK 2 Diede Hagedoorn
DK 2 Lynn Rouwers
DK 2 Pien Vos
DK 2 Danae Oever
DK 2 Daphne Kamphuis
DK 2 Mayke Schutte
DK 2 Jill Rouwers
DK 2 Frederike Zwiers
DK 2 Carine Elferink
DK 2 Anne Hesselink
DK 3 Eva Brunnikhuis
DK 3 Fleur Peters
DK 3 Marleen Benthem
DK 3 Rosan Kamphuis
DK 3 Melanie Eertman-Grob
DK 3 Myrthe Kamphuis
DK 3 Loes Engbers – Hollink
DK 3 Noami Leussink
DK 3 Geeke Bekhuis
DK 3 Marlot Silderhuis
DK 3 Maaike Bos
DK 3 Sophie van Benthem
DK3 Noor Vos
DK 4 /5 Kylie Leussink
DK 4 /5 Esmee Huzen
DK 4 /5 Swenja Jongman
DK 4 /5 Bianca Oosterik
DK 4 /5 Anne Bonnes
DK 4 /5 Hanneke Lohuis
DK 4 /5 Joyce Winder
DK 4 /5 Julia Telgte
DK 4 /5 Lieke Steggink
DK 4 /5 Lieke Bruns
DK 4 /5 Elke Wiegink
DK 4 /5 Anouk Logtenberg
DK 4 /5 Fleur Huiskes
DK 4 /5 Rachel Telgenhof Oude Koehorst
DK 4 /5 Marloes Weghorst
DK 4 /5 Demi Weustink
DK 4 /5 Babet Luft
DK 4 /5 Iris Ruel
DK 4 /5 Bernice Harmsen
DK 6 Anne Arens
DK 6 Britt Leussink
DK 6 Julia Teders
DK 6 Fleur Tenniglo
DK 6 Annemiek Zwiers
DK 6 Nikki Stroot
DK 6 Romy Krop
DK 6 Linde Teders
DK 7 Loes Holsink
DK 7 Emma Stege
DK 7 Lauren Wel
DK 7 Lotte Morsink
DK 7 Elsemieke Zeevat
DK 7 Naomi Spee
DK 7 Marèl Niehoff
DK 7 Annelon Degger
Heren lijn
HK 1 Hans Dam
HK 1 Gijs Weegh
HK 1 Bas Oude Alink
HK 1 Harm Schepers
HK 1 Jelle Clemens
HK 1 Fabian Geerdink
HK 1 Steven Eertman
HK 2 Luuk Oortman
HK 2 Coen Giesselink
HK 2 Bram Wolters
HK 2 Arjan Bekhuis
HK 2 Clemens Kempers
HK 2 Mike Winder
HK 2 Ruud Hesselink
HK 2 Daan Kuipers
HK 2 Pim Bank
HK 2 Bjorn Rikkink
HK 2 Bram Kuipers
HK 3 Roy Lubbers
HK 3 Ties Lubbers
HK 3 Jeroen Oude Nijhuis
HK 3 Stefan Oude Nijhuis
HK 3 Hans Hudepohl
HK 3 Leon Meijer
HK 3 Ralph Baalhuis
HK 3 (GK) Gerben Aa
HK 3 (GK) Luuk Scholte Lubberink
Setdeko Ard Brouwer
Setdeko Gido Huzen
Setdeko Nick Helthuis
Setdeko Jort Johannink
Setdeko Sam Dingeldein
Setdeko Jurre Benerink
Setdeko Ties Heesink
Setdeko Roel Westemeijer
A-jeugd
MA 1 Noortje Kuilenburg
MA 1 Maud Rekers
MA 1 Noëlle Braamse
MA 1 Isa Brons
MA 1 Karlijn Holtkamp
MA 1 Iris Koldemeule
MA 1 Fleur Keupink
MA 1 Emma Krop
MA 1 Rachel Bloemen
MA 1 Loes Steghuis
MA 1 Lynn Oude Roelink
MA 1 Levi Engbersen
MA 1 Kiek Vos
MA 2 Babet Wolbers
MA 2 Sterre Horst
MA 2 Sam Heerink
MA 2 Constance Peels
MA 2 Ruth Bruggink
MA 2 Nikki Koehorst
MA 2 Jeanne Quattrone
MA 2 Sam Elands
MA 2 Julia Belderink
MA 2 Tessa Veelers
MA 2 Isa Busscher
MA3/MA4 Noor Velers
MA3/MA4 Noor Oude Brunink
MA3/MA4 Noor Bosch
MA3/MA4 Ella Dral
MA3/MA4 Marije Horst
MA3/MA4 Samira Bults
MA3/MA4 Lauren Bodde
MA3/MA4 Wenke Luft
MA3/MA4 Sofie Swennenhuis
MA3/MA4 Marit Logtenberg
MA3/MA4 Kyra Veenhuis
MA3/MA4 Julia Braak
MA3/MA4 Britt Scholten
MA3/MA4 Pien Sleiderink
B-jeugd
MB 1 Floor Broekhuis
MB 1 Sophie Kokkelink
MB 1 Annick Brouwer
MB 1 Malou Velthuis
MB 1 Lotte Klaas
MB 1 Loes Holtkamp
MB 1 Daphne Peters
MB 1 Laure Spit
MB 1 Jill Steinmeijer
MB 1 Jet Veelers
MB 1 Jette Bekhuis
MB 1 Aniek Borghuis
MB 1 Madi Bodde
MB 1 Mijntje Mulders
MB2/3 Lotte Kaptein
MB2/3 Kim Heerink
MB2/3 Abby Koldemeule
MB2/3 Jette Loman
MB2/3 Wies Morsink
MB2/3 Kenza Gemerden
MB2/3 Mackenzie Day
MB2/3 Isa Rikkink
MB2/3 Juliët Schepers
MB2/3 Iska Luft
MB2/3 Merle Voorpostel
MB2/3 Marit Kerkhof Jonkman
MB2/3 Charlotte Luft
MB2/3 Jonne Westerhof
MB2/3 Ella Piekartz
MB4 Kim Bonnes
MB4 Lotte Veelers
MB4 Laurien Belderink
MB4 Indy Spee
MB4 Kelsey Groeneveld
MB4 Imke Groeneveld
MB4 Aniek Veelers
MB4 Anne Nijmeijer
C-jeugd
MC 1 Lindy Beekvelt
MC 1 Emma Veldhuis
MC 1 Julia Oude nijhuis
MC 1 Suus Velers
MC 1 Carlin Laarhuis
MC 1 Nienke Brouwer
MC 1 Pien Velers
MC 1 Mette Hartman
MC 1 Genevieve Peels
MC 1 Florentine Schulten
MC 1 Florine Kokhuis
MC 1 Elise Kokkelink
MC 2 Meike Oever
MC 2 Evelina Pliuta
MC 2 Feline van der AA
MC 2 Loes Velers
MC 2 Ymke Oud
MC 2 Renske Oonk
MC 2 Hanna Loman
MC 2 Willemijn Geuke
MC 2 Lily Keupink
MC 2 Tessa Schaepers
MC 2 Elke Voorpostel
MC3 /4 Eva Pikkemaat
MC3 /4 Cato Schepers
MC3 /4 Esmee Hutten
MC3 /4 Ellemieke Kokhuis
MC3 /4 Liz Beukers
MC3 /4 Lieke Arends
MC3 /4 Lieke Aa van der
MC3 /4 Sanne Wassink
MC3 /4 Luna Wolkorte
MC3 /4 Lynn Kuipers
MC3 /4 Meike Westerhof
MC3 /4 Maud Bruns
MC3 /4 Emma Rikkink
MC3 /4 Sofie Keizer
MC 5 Eline Oude Hengel
MC 5 Nikki Silderhuis
MC 5 Nikki Gelevert
MC 5 Pien Hermmelder
MC 5 Meike Tijhuis
MC 5 Ottelien Pieper
MC 5 Noortje Steijnmeijer
MC 5 Aukje Schaepers
MC 5 Cato Busscher
MC 5 Mare Baars
MC 5 Babet Ouwerkerk
MC 5 Lotte van der AA
MC 5 Emma Lentferink
MC 5 Anne Heerink




Hieronder het zaalurenschema voor de selectietrainingen 2019-2020. De selectietrainingen starten op dinsdag 23 april.

Zit je in de selectie MB1 dan heb jullie de eerste selectietraining éénmalig op woensdag 24 april van 18.00 uur tot 19.30 in zaal (tijd MC1). Vervolgens wordt er getraind volgens het zaalurenschema.

Zit je in de selectie dames 4/5 dan hebben jullie de eerste selectietraining op de volgende tijd:
Woensdag 24 april van 19:30 tot 21:30 in zaal 1/2 (tijd HK1).

De meiden van de CMV beginnen weer te trainen in de week van 6 mei.

Kijk goed in het zaalurenschema wanneer en op welk veld getraind moet worden!

20190417-zaalurenschema-selecties

Tagged

Sponsoroverzicht

Webshop Springendal Set-Up ’65

Standen Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina

Volg Set-Up ’65 via:

Hoofdsponsor

Subsponsors