Volleybalvereniging Set-Up'65 - Ootmarsum

Vervoerschema

ABC Jeugd: 1e helft seizoen 2017-2018

Meisjes A1
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
22-sep 20:15 Krekkers MA1 Springendal SetUp ’65 MA1 De Haambrink MARIAPAROCHIE, Almeloseweg 211 19:15 Holtkamp, Steghuis, Koldemeule
21-okt 14:30 Holyoke MA1 Springendal SetUp ’65 MA1 De Zomp ENTER, Reggestraat 100 13:00 Rekers, Brons, Teders
28-okt 12:30 Wevo 70 MA1 Springendal SetUp ’65 MA1 Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO, Legtenbergerstraat 6 11:45 Wortelboer, Hassink, Krop
2-dec 13:00 DeVoKo MA1 Springendal SetUp ’65 MA1 Dorper Esch DENEKAMP, Molendijk 14 12:00 Busscher, Holtkamp, Steghuis
16-dec 11:30 Dynamo Tubbergen MA1 Springendal SetUp ’65 MA1 Verdegaalhal TUBBERGEN, Past. Bloemenstraat 1 10:30 Koldemeule, Rekers, Brons
Meisjes A2
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
30-sep 16:00 BUVO MA1 Springendal SetUp ’65 MA2 de Trefkoel HAAKSBERGEN, de Noor 111 14:30 Zeevat, Veldhuis, Morsink
13-okt 19:30 ISIVOL MA1 Springendal SetUp ’65 MA2 t Meuken HAAKSBERGEN, Beckummerweg 11 18:00 vd Wel, Holsink, Spee
27-okt 21:00 HVC MA1 Springendal SetUp ’65 MA2 de Beukenhage DEN HAM (ov), Broekmaten 4 19:30 Bronswijk, Niehoff, Stege
11-nov 11:30 Rivo Rijssen MA1 Springendal SetUp ’65 MA2 Reggehal RIJSSEN, Nieuwlandseweg 1 10:00 Zeevat, Veldhuis, Morsink
1-dec 19:30 Dynamiek MA1 Springendal SetUp ’65 MA2 Mossendam GOOR, Mossendam 2 18:00 vd Wel, Holsink, Spee
16-dec 15:00 DeVoKo MA2 Springendal SetUp ’65 MA2 Dorper Esch DENEKAMP, Molendijk 14 14:00 Bronswijk, Niehoff, Stege
Meisjes B1
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
23-sep 14:00 Ecare Apollo 8 MB1 Springendal SetUp ’65 MB1 de Veste BORNE, Bongerdsweg 9 13:00 Vos, van Kuilenburg, Belderink
30-sep 10:30 Tornado Geesteren MB1 Springendal SetUp ’65 MB1 De Ransuil GEESTEREN (ov), Vinckenweg 14 9:30 Silderhuis, ter Horst, Bloemen
4-nov 11:30 Dynamo Tubbergen MB1 Springendal SetUp ’65 MB1 Verdegaalhal TUBBERGEN, Past. Bloemenstraat 1 10:30 ouwe Roelink, Wolbers, Engbers
25-nov 14:00 Krekkers MB1 Springendal SetUp ’65 MB1 De Haambrink MARIAPAROCHIE, Almeloseweg 211 13:00 te Bockum, Vos, van Kuilenburg
16-nov 13:00 DeVoKo MB1 Springendal SetUp ’65 MB1 Dorper Esch DENEKAMP, Molendijk 14 12:00 Belderink, Silderhuis, ter Horst
Meisjes B2
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
23-sep 16:30 Krekkers MB2 Springendal SetUp ’65 MB2 De Haambrink MARIAPAROCHIE, Almeloseweg 211 15:30 Heerink, Braamse, Veelers
30-sep 15:00 Webton Hengelo MB1 Springendal SetUp ’65 MB2 Veldwijk HENGELO (ov), Kuipersdijk 46 13:30 Quattrone, Elands, Peels
14-okt 12:00 Ecare Apollo 8 MB2 Springendal SetUp ’65 MB2 de Veste BORNE, Bongerdsweg 9 11:00 Beekveldt, Keupink, Bruggink
21-okt 9:30 Rivo Rijssen MB2 Springendal SetUp ’65 MB2 Reggehal RIJSSEN, Nieuwlandsweg 1 8:00 Heerink, Braamse, Veelers
4-nov 11:00 Twente ’05 MB1 Springendal SetUp ’65 MB2 Pathmoshal ENSCHEDE, Veilingstraat 20 9:30 Quattrone, Elands, Peels
Meisjes B3
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
28-okt 12:30 Wevo 70 MB1 Springendal SetUp ’65 MB3 t Trefpunt WEERSELO, Legtenbergerstraat 6 11:30 Bosch, Bodde, Oldekamp
11-nov 11:00 Saasveldia MB1 Springendal SetUp ’65 MB3 Sportzaal v. Reedestr SAASVELD, van Reedestraat 1 10:00 Koehorst, Borghuis, Luft
2-dec 15:30 Devoc MB1 Springendal SetUp ’65 MB3 de Reiger DELDEN, Reigerstraat 1 14:00 Bults, oude Broenink, Drall
16-dec 15:30 Fysio Engbersen Aastad MB1 Springendal SetUp ’65 MB3 Windmolenbroek ALMELO, Leemhorst 5 14:00 Busscher, Velers, Bosch
Meisjes B4
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
14-okt 17:00 Holyoke MB1 Springendal SetUp ’65 MB4 de Zomp ENTER, Reggestraat 100 15:30
28-okt 13:15 Dynamo Tubbergen MB2 Springendal SetUp ’65 MB4 Verdegaalhal TUBBERGEN, Past. Bloemenstraat 1 12:15
11-nov 14:30 Wevo 70 MB2 Springendal SetUp ’65 MB4 Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO, Legtenbergerstraat 6 13:30
2-dec 14:00 Pollux MB2 Springendal SetUp ’65 MB4 Vondersweyde OLDENZAAL, Ada Kokstraat 20 13:00
15-dec 19:00 Klumpers VVA MB2 Springendal SetUp ’65 MB4 de Danne ALBERGEN, Refterstraat 3 18:00
Meisjes C1
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
23-sep 9:30 Rivo Rijssen MC1 Springendal SetUp ’65 MC1 Reggehal RIJSSEN, Nieuwlandsweg 1 8:00 Klaas, Steinmeijer, Broekhuis
30-sep 12:00 Ecare Apollo 8 MC1 Springendal SetUp ’65 MC1 de Veste BORNE, Bongerdsweg 9 11:00 Brouwer, Velthuis, Spit
14-okt 11:30 Fysio Engbersen Aastad MC1 Springendal SetUp ’65 MC1 Windmolenbroek ALMELO, Leemhorst 5 10:00 Holtkamp, Peters, van Gemerden
4-nov 15:00 DeVoKo MC1 Springendal SetUp ’65 MC1 Dorper Esch DENEKAMP, Molendijk 14 14:00 Kokkelink, Klaas, Steinmeijer
25-nov 12:00 Krekkers MC1 Springendal SetUp ’65 MC1 De Haambrink MARIAPAROCHIE, Almeloseweg 211 11:00 Broekhuis, Brouwer, Velthuis
Meisjes C2
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
23-sep 12:30 Wevo 70 MC2 Springendal SetUp ’65 MC2 Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO, Legtenbergerstraat 6 11:30 Bekhuis, Borghuis, Kaptein
14-okt 12:00 Ecare Apollo 8 MC3 Springendal SetUp ’65 MC2 de Veste BORNE, Bongerdsweg 9 11:00 Heerink, Koldemeule, Veelers
3-nov 19:00 Klumpers VVA MC1 Springendal SetUp ’65 MC2 de Danne ALBERGEN, Refterstraat 3 18:00 Loman, Schulten, Morsink
25-nov 11:00 Saasveldia MC1 Springendal SetUp ’65 MC2 Sportzaal v. Reedestr SAASVELD, van Reedestraat 1 10:00 Bekhuis, Borghuis, Kaptein
9-dec 11:30 Dynamo Tubbergen MC3 Springendal SetUp ’65 MC2 Verdegaalhal TUBBERGEN, Past. Bloemenstraat 1 10:30 Heerink, Koldemeule, Veelers
Meisjes C3
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
23-sep 13:00 Rosstars MC1 Springendal SetUp ’65 MC3 De Rossweide ROSSUM (ov), Boschweg 3a 12:00 Luft, Voorpostel, Schepers
14-okt 9:30 Fysio Engbersen Aastad MC2 Springendal SetUp ’65 MC3 Windmolenhoek ALMELO, Leemhorst 5 8:00 Rikkink, Bonnes, Veelers
4-nov 12:00 Krekkers MC3 Springendal SetUp ’65 MC3 De Haambrink MARIAPAROCHIE, Almeloseweg 211 11:00 Day, Piekartz, Groeneveld
18-nov 12:00 Pollux MC2 Springendal SetUp ’65 MC3 Vondersweyde OLDENZAAL, Ada Kokstraat 20 11:00 Luft, Voorpostel, Schepers
25-nov 14:00 Ecare Apollo 8 MC 2 Springendal SetUp ’65 MC3 de Veste BORNE, Bongerdsweg 9 13:00 Rikkink, Bonnes, Veelers
9-dec 15:00 WVC Volley MC1 Springendal SetUp ’65 MC3 Dikkenshal WIERDEN, Dikkensweg 1 13:30 Day, Piekartz, Groeneveld
Meisjes C4
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
30-sep 11:00 Tornado Geesteren MC2 Springendal SetUp ’65 MC4 De Ransuil Geesteren (ov), Vinckenweg 14 10:00 Veelers, Kerkhof Jonkman, Grimberg
28-okt 11:30 Dynamo Tubbergen MC3 Springendal SetUp ’65 MC4 Verdegaalhal TUBBERGEN, Past. Bloemenstraat 1 10:30 Spee, Luft, Belderink
11-nov 12:30 Wevo 70 MC2 Springendal SetUp ’65 MC4 Sporthal ‘t Trefpunt WEERSELO, Legtenbergerstraat 6 11:30 Grote Bevelsborg, Westerhof, Groeneveld
16-dec 13:45 Havoc MC3 Springendal SetUp ’65 MC4 De Bouwmeester HAAKSBERGEN, Bouwmeester 2 12:15 Veelers, Grimberg, Kerkhof Jonkman
Meisjes C5
Datum Tijd Team Thuis Team uit Zaal Plaats Vertrek Rijden
7-okt 15:00 DeVoKo MC3 Springendal SetUp ’65 MC5 Dorper Esch DENEKAMP, Molendijk 14 14:00 Beekvelt, Veldhuis, Peels
28-okt 13:15 Dynamo Tubbergen MC2 Springendal SetUp ’65 MC5 Verdegaalhal TUBBERGEN, Past. Bloemenstraat 1 12:15 Schulten, Veelers, Veelers
11-nov 9:30 SVH VC MC1 Springendal SetUp ’65 MC5 de Voordam HELLENDOORN, Koemaste 2d 8:00 oude Nijhuis, Brouwer, Haarhuis
2-dec 15:30 Devoc MC1 Springendal SetUp ’65 MC5 de Reiger DELDEN, de Reigerstraat 1 14:00 Beekvelt, Veldhuis, Peels
15-dec 19:00 Klumpers VVA MC2 Springendal SetUp ’65 MC5 de Danne ALBERGEN, Refterstraat 3 18:00 Schulten, Veelers, Veelers