Volleybalvereniging Set-Up'65

Selecties 2022-2023 – Senioren en ABC-jeugd

DK1
Trainer: Tjarko Muis
Diede Hagedoorn
Frederieke Zwiers
Anne Hesselink
Noor Vos
Myrthe Kamphuis
Geeke Bekhuis
Pien Vos
Isa Brons
Daphne Giesselink
Martine Stevelink
Danae ten Oever
Noami Leussink
Daniek Lentfert

DK2 en DK3
Trainers DK2 Jon Oortmann en Matthijs Bult
Trainers DK3 Lauren Brunnikhuis en Pim Bank
Emma Krop
Kiek Vos
Maud Reekers
Jette Bekhuis
Isa Brons
Lynn oude Roelink
Laure Spit
Mijntje Mulders
Annick Brouwer
Sophie Kokkelink
Loes Steghuis
Aniek Borghuis
Jill Steinmeijer
Jonne Oosterbroek
Sanne Nijhuis
Rosan Kamphuis
Noortje van Kuilenburg
Lotte Klaas
Marloes Weghorst
Jill Rouwers
Fleur Peters
Demi Weustink
Maddy Bodde
Floor Veldscholten
Rachel Telgenhof Oude Koehorst
Levi Engbersen

DK4
Trainers: Ruud Hesselink en Maud Punt
Ruth Bruggink
Sanne Keizer
Sam Heerink
Romy Krop
Joyce de Winder
Anne Ruel
Anouk Logtenberg
Merle Voorpostel
Anne Bonnes
Nikki Koehorst
Iska Luft
Juliet Schepers

DK5
Trainer: Anne Arens
Isa Busscher
Sofie Swennenhuis
Babet Wolbers
Pien Sleiderink
Tessa Veelers
Sacha Benneker
Annemiek Zwiers
Joy Perik
Emma Ribberink
Noor Bosch
Anne Arens

HK1
Trainer/coach: Marc Lohuis
Bram Kuipers
Ruud Hesselink
Bram Wolters
Pim Bank
Bjorn Rikkink
Mike de Winder
Luuk Oortmann
Clemens Kempers
Arjan Bekhuis

HK2
Trainer/coach: vacant
Nick Helthuis
Ralph Baalhuis
Ties Lubbers
Gido Huzen
Stefan oude Nijhuis
Gerben van der Aa
Leon Meijer
Jon Oortmann

MA1 en MA2
Selectietrainers: Sven Zebel, Jon Oortmann, Caroline Velers

Koldemeule, Abby
Peters, Daphne
Piekartz, Ella von
Kaptein, Lotte
Morsink, Wies
Holtkamp, Loes
Heerink, Kim
Veelers, Lotte
Spee, Indy
Groeneveld, Kelsey
Westerhof, Jonne
Loman, Jette
Beekvelt, Lindy
Oude Nijhuis, Jullia
Voorpostel, Elke
Kokhuis, Florine
Keupink, Lily
Schaepers, Tessa
Peels, Geneviewe
Veldhuis, Emma

MA3
Trainer: 13 mei dames 4, 20 mei dames 5. Daarna vakantie!

Schepers, Cato
Hartman, Mette
Sleiderink, Bo
AA, Lieke van der
Pikkemaat, Eva
Kokhuis, Ellemieke
Geerdink, Emily

MB1
Selectietrainers: Rick Brouwer, Bas Oude Alink

Silderhuis, Nikki
Steimeijer, Noortje
Gelevert, Nikki
Baars, Mare
Aa, Lotte van der
Tijhuis, Meike
Busscher, Cato
Lentferink, Emma
Oever, Meike ten
Loman, Hanna
Laarhuis, Carlin
Velers, Suus
Brouwer, Nienke
Velers, Pien
Ten Oever, Silke
Schaepers, Aukje
Damink, Ynske
Oude Hengel, Eline
Pieper, Ottelien

MB2 
Trainer: Richard Roetenberg

Scholten, Mirte
Kuipers, Yfke
Westerhof, Meike
Wolkorte, Luna
Geuke, Willemijn

MC1 MC2 MC3
Selectietrainers: Sven Zebel, Esmee Huzen, Martijn Sijtsma

Hemmer, Roos
Ossevoort, Diede
Vrielink, Felien
Holsbeek, Pleun
Muntel, Eline
Kuipers, Wies
Aa, Danique van der
Aa, Anne van der
Brunninkhuis, Linde
Hudepohl, Liz
Brandehof, Eva
Rouwers, Anneleen
Brandehof, Julia
Brandehof, Kyné
Heerink, Femke
Baars, Diede
Vrielink, Mileine
Benthem, Madelief van
Schuiling, Saar
Scholten, Indy
Heesink, Mirte
Windmulder, Jasmijn
Peet, Kick van der
Sijtsma, Pelle
Morsink, Eva
Kuipers, Geke
Zebel, Nena
Veen, Jade van

Trainingschema:

Week 19
A1 en A2 Di 10-05-22 19.00 – 20.30 u veld 1 en 2
A1 en A2 Vrij 13-05-22 18.30 – 20.00 u veld 1 en 2
A3 Vrij 13-05-22 18.00 – 19.30 veld 4
B1 Ma 09-05-22 17.30 – 19.00 u veld 4
B1 Do 12-05-22 17.00 – 18.30 u veld 3
B2 Ma 09-05-22 18.00 – 19.30 u veld 5
B2 Do 12-05-22 nvt
C1,2,3 Ma 09-05-22 18.30 – 20.00 u veld 1 en 2
C1,2,3 Do 12-05-22 17.30 – 19.00 veld 4 en 5
Week 20
A1 en A2 Di 17-05-22 19.00 – 20.30 u veld 1 en 2
A1 en A2 Vrij 20-05-22 18.30 – 20.00 u veld 1 en 2
A3 Vrij 20-05-22 18.00 – 19.30 veld 4
B1 Ma 16-05-22 17.30 – 19.00 u veld 4
B1 Do 19-05-22 17.00 – 18.30 u veld 3
B2 Ma 16-05-22 18.00 – 19.30 u veld 5
B2 Do 19-05-22 19.00 – 20.30 veld 4
C1,2,3 Ma 16-05-22 18.30 – 20.00 u veld 1 en 2
C1,2,3 Do 19-05-22 17.30 – 19.00 veld 4 en 5

 

Tagged ,

Sponsoroverzicht

Webshop Lammerink Installatiegroep Set-Up ’65

Standen Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina

Volg Set-Up ’65 via:

Hoofdsponsors

Subsponsor

Partner van de jeugdafdeling:

Partner van de BE-afdeling: