Volleybalvereniging Set-Up'65 - Ootmarsum

Meisjes C3

Teamsamenstelling

1 Iska Luft
2 Merle Voorpostel
3 Juliet Schepers
4 Isa Rikkink
5 Kim Bonnes
6 Lotte Veelers
7 Mc Kenzy Day
8 Ella von Piekartz
9 Kelsey Groeneveld

Trainer: n.n.b.

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

23 sep. 13:00: Rosstars MC 1 - Springendal-Set-Up`65 MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 LA, Datum: zaterdag 23 september, 13:00, Speellocatie: De Rossweide, Boschweg 3 a, 7596PH ROSSUM OV

7 okt. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 3 - DeVoKo MC 5

Wedstrijd: 5000MC2B1 AJ, Datum: zaterdag 7 oktober, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 okt. 9:30: Fysio Engbersen Aastad MC 2 - Springendal-Set-Up`65 MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 IA, Datum: zaterdag 14 oktober, 9:30, Speellocatie: Windmolenbroek, Leemhorst 5, 7609LA ALMELO

28 okt. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 3 - Lutheria MC 1

Wedstrijd: 5000MC2B1 AH, Datum: zaterdag 28 oktober, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

4 nov. 12:00: Krekkers MC 3 - Springendal-Set-Up`65 MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 GA, Datum: zaterdag 4 november, 12:00, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211, 7614LA MARIAPAROCHIE

11 nov. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 3 - Tornado Geesteren MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 AF, Datum: zaterdag 11 november, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

18 nov. 14:00: Pollux MC 2 - Springendal-Set-Up`65 MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 KA, Datum: zaterdag 18 november, 14:00, Speellocatie: Vondersweyde, Ada Kokstraat 20, 7572EA OLDENZAAL

25 nov. 14:00: Ecare Apollo 8 MC 2 - Springendal-Set-Up`65 MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 EA, Datum: zaterdag 25 november, 14:00, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

2 dec. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 3 - HVC MC 1

Wedstrijd: 5000MC2B1 AD, Datum: zaterdag 2 december, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 dec. 15:00: WVC Volley MC 1 - Springendal-Set-Up`65 MC 3

Wedstrijd: 5000MC2B1 CA, Datum: zaterdag 9 december, 15:00, Speellocatie: Dikkenshal, Dikkensweg 1, 7641CC WIERDEN

16 dec. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 3 - Kuipers Flevoll MC 2

Wedstrijd: 5000MC2B1 AB, Datum: zaterdag 16 december, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM