Volleybalvereniging Set-Up'65 - Ootmarsum

Meisjes C2

Teamsamenstelling

1 Jette Bekhuis
2 Aniek Borghuis
3 Lotte Kaptein
4 Kim Heerink
5 Abby Koldemeule
6 Jet Veelers
7 Jette Loman
8 Leonore Schulten
9 Wies Morsink

Trainer/Coach: voorlopig: Marleen Van Benthem

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

23 sep. 12:30: Wevo 70 MC 2 - Springendal-Set-Up`65 MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 BK, Datum: zaterdag 23 september, 12:30, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO

30 sep. 12:00: Springendal-Set-Up`65 MC 2 - Krekkers MC 4

Wedstrijd: 5000MC2A1 KA, Datum: zaterdag 30 september, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

7 okt. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 2 - Webton Hengelo MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 KL, Datum: zaterdag 7 oktober, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 okt. 12:00: Ecare Apollo 8 MC 3 - Springendal-Set-Up`65 MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 JK, Datum: zaterdag 14 oktober, 12:00, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

28 okt. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 2 - Havoc MC 3

Wedstrijd: 5000MC2A1 KI, Datum: zaterdag 28 oktober, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

1 nov. 0:00: Springendal-Set-Up`65 MC 2 - Springendal-Set-Up`65 MC 4

Wedstrijd: 5000MC2A1 KE, Datum: woensdag 1 november, 0:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

3 nov. 19:00: Klumpers VVA MC 1 - Springendal-Set-Up`65 MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 HK, Datum: vrijdag 3 november, 19:00, Speellocatie: de Danne, Refterstraat 3, 7665SB ALBERGEN

11 nov. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 2 - Tornado Geesteren MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 KG, Datum: zaterdag 11 november, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

25 nov. 11:00: Saasveldia MC 1 - Springendal-Set-Up`65 MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 FK, Datum: zaterdag 25 november, 11:00, Speellocatie: Sportzaal van Reedestraat, van Reedestraat 1, 7597LT SAASVELD

9 dec. 11:30: Dynamo Tubbergen MC 3 - Springendal-Set-Up`65 MC 2

Wedstrijd: 5000MC2A1 DK, Datum: zaterdag 9 december, 11:30, Speellocatie: Verdegaalhal Burgemeester, Pastoor Bloemenstraat 1, 7651CD TUBBERGEN

16 dec. 10:30: Springendal-Set-Up`65 MC 2 - DeVoKo MC 4

Wedstrijd: 5000MC2A1 KC, Datum: zaterdag 16 december, 10:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM