Volleybalvereniging Set-Up'65 - Ootmarsum

SetDeKo

Teamsamenstelling

1. Bram Kuipers
2. Gido Huzen
3. Jon Oortman
4. Wilco Letteboer
5. Luuk Oortman
6. Wessel Busscher
7. Ard Brouwer
8. Nick Helthuis
9. Sam Dingeldein
10. Jort Johannink
11. Roel Westemeijer
12. Ties Heesink

Trainer/coach: Gijs op de Weegh

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

23 sep. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Twente '05 HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FG, Datum: zaterdag 23 september, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

30 sep. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Vrivo HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FL, Datum: zaterdag 30 september, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 okt. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Kuipers Flevoll HS 1

Wedstrijd: 5000H2A FD, Datum: zaterdag 14 oktober, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

20 okt. 21:00: Webton Hengelo HS 5 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A EF, Datum: vrijdag 20 oktober, 21:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46, 7552BJ HENGELO OV

27 okt. 21:00: Time Out'75 HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A CF, Datum: vrijdag 27 oktober, 21:00, Speellocatie: Sporthal Dr. Quantstraat, Doctor C A J Quantstraat 17, 7478XA DIEPENHEIM

4 nov. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Amicitia HS 1

Wedstrijd: 5000H2A FB, Datum: zaterdag 4 november, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

8 nov. 21:00: Elite/Dynamo HS 3 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A AF, Datum: woensdag 8 november, 21:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE

25 nov. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Saasveldia HS 1

Wedstrijd: 5000H2A FK, Datum: zaterdag 25 november, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

1 dec. 21:00: Mintonette HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A JF, Datum: vrijdag 1 december, 21:00, Speellocatie: 't Mossink, Keizersweg 22, 7451CS HOLTEN

9 dec. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Vosta HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FI, Datum: zaterdag 9 december, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 dec. 20:30: Wevo 70 HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A HF, Datum: vrijdag 15 december, 20:30, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO

13 jan. 16:00: Vrivo HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A LF, Datum: zaterdag 13 januari, 16:00, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11, 7671GT VRIEZENVEEN

20 jan. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Webton Hengelo HS 5

Wedstrijd: 5000H2A FE, Datum: zaterdag 20 januari, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 21:00: Kuipers Flevoll HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A DF, Datum: vrijdag 26 januari, 21:00, Speellocatie: De Spil, Oldenzaalseweg 86, 7666LH FLERINGEN

3 feb. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Time Out'75 HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FC, Datum: zaterdag 3 februari, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 feb. 13:00: Amicitia HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A BF, Datum: zaterdag 10 februari, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

10 mrt. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Elite/Dynamo HS 3

Wedstrijd: 5000H2A FA, Datum: zaterdag 10 maart, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 mrt. 21:00: Saasveldia HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A KF, Datum: vrijdag 16 maart, 21:00, Speellocatie: Sportzaal van Reedestraat, van Reedestraat 1, 7597LT SAASVELD

24 mrt. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Mintonette HS 1

Wedstrijd: 5000H2A FJ, Datum: zaterdag 24 maart, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

5 apr. 21:00: Vosta HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A IF, Datum: donderdag 5 april, 21:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

14 apr. 12:00: Springendal-Set-Up`65 HS 4 - Wevo 70 HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FH, Datum: zaterdag 14 april, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

19 apr. 21:00: Twente '05 HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 4

Wedstrijd: 5000H2A GF, Datum: donderdag 19 april, 21:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE