Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

SetDeKo

20172018-setdeko

Teamsamenstelling

1. Bram Kuipers
2. Gido Huzen
3. Jon Oortman
4. Wilco Letteboer
5. Luuk Oortman
6. Wessel Busscher
7. Ard Brouwer
8. Nick Helthuis
9. Sam Dingeldein
10. Jort Johannink
11. Roel Westemeijer
12. Ties Heesink

Trainer/coach: Gijs op de Weegh

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

19 apr. 21:00: Twente '05 HS 2 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A GF, Datum: donderdag 19 april, 21:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

14 apr. 12:00: SetDeKo HS 4 - Wevo 70 HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FH, Datum: zaterdag 14 april, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

5 apr. 20:00: Vosta HS 2 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A IF, Datum: donderdag 5 april, 20:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

16 mrt. 20:30: Saasveldia HS 1 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A KF, Datum: vrijdag 16 maart, 20:30, Speellocatie: Sportzaal van Reedestraat, van Reedestraat 1, 7597LT SAASVELD

10 mrt. 12:00: SetDeKo HS 4 - Hadybo HS 3

Wedstrijd: 5000H2A FA, Datum: zaterdag 10 maart, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 feb. 13:00: Amicitia HS 1 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A BF, Datum: zaterdag 10 februari, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

3 feb. 12:00: SetDeKo HS 4 - Time Out'75 HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FC, Datum: zaterdag 3 februari, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 21:00: Kuipers Flevoll HS 1 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A DF, Datum: vrijdag 26 januari, 21:00, Speellocatie: De Spil, Oldenzaalseweg 86, 7666LH FLERINGEN

20 jan. 12:00: SetDeKo HS 4 - Webton Hengelo HS 5

Wedstrijd: 5000H2A FE, Datum: zaterdag 20 januari, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 jan. 16:00: Vrivo HS 2 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A LF, Datum: zaterdag 13 januari, 16:00, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11, 7671GT VRIEZENVEEN

15 dec. 20:30: Wevo 70 HS 2 - SetDeKo HS 4

Wedstrijd: 5000H2A HF, Datum: vrijdag 15 december, 20:30, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO

9 dec. 12:00: SetDeKo HS 4 - Vosta HS 2

Wedstrijd: 5000H2A FI, Datum: zaterdag 9 december, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

25 nov. 12:00: SetDeKo HS 4 - Saasveldia HS 1

Wedstrijd: 5000H2A FK, Datum: zaterdag 25 november, 12:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

: SetDeKo HS 4 - Amicitia HS 1

Wedstrijd: 5000H2A FB, Datum: , Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM