Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Heren 3

2016-2017-springendal-setup65-hk3

Teamsamenstelling

1. Luuk Scholte Lubberink
2. Hans Hudepohl
3. Ties Lubbers
4. Stefan Oude Nijhuis
5. Jeroen Oude Nijhuis
6. Roy Lubbers
7. Leon Meijer
8. Ralph Baalhuis
9. Gerben van der Aa (gk)

Trainer/Coach:  n.n.b.

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

1 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - Volley '68 HS 2

Wedstrijd: 5000H1B JF, Datum: vrijdag 1 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 dec. 16:00: Ecare Apollo 8 HS 4 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B EJ, Datum: zaterdag 9 december, 16:00, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

15 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - Fellini Vips HS 2

Wedstrijd: 5000H1B JD, Datum: vrijdag 15 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 dec. 13:30: Harambee HS 3 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B CJ, Datum: zaterdag 23 december, 13:30, Speellocatie: Universitair Sportcentrum, Drienerlolaan 5, 7522NB ENSCHEDE

13 jan. 16:30: Wevo 70 HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B BJ, Datum: zaterdag 13 januari, 16:30, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO

19 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - SVH VC HS 1

Wedstrijd: 5000H1B JA, Datum: vrijdag 19 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 21:15: Polstars HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B KJ, Datum: vrijdag 26 januari, 21:15, Speellocatie: de Pol, Beukenlaan 16, 7497MJ BENTELO

1 feb. 21:00: Vosta HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B LJ, Datum: donderdag 1 februari, 21:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

2 mrt. 21:00: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - Fellini Vips HS 3

Wedstrijd: 5000H1B JI, Datum: vrijdag 2 maart, 21:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 mrt. 18:00: Rivo HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B HJ, Datum: zaterdag 10 maart, 18:00, Speellocatie: Dorpsaccommodatie Rietmolen, Past C M v Everdingenstr 66 A, 7165AL RIETMOLEN

16 mrt. 20:30: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - TiMaX/DeVoKo HS 1

Wedstrijd: 5000H1B JG, Datum: vrijdag 16 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 mrt. 19:00: Volley '68 HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B FJ, Datum: vrijdag 23 maart, 19:00, Speellocatie: de Fakkel, Gronausestraat 107, 7581CE LOSSER

6 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - Ecare Apollo 8 HS 4

Wedstrijd: 5000H1B JE, Datum: vrijdag 6 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

12 apr. 20:00: Fellini Vips HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 3

Wedstrijd: 5000H1B DJ, Datum: donderdag 12 april, 20:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

20 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 HS 3 - Harambee HS 3

Wedstrijd: 5000H1B JC, Datum: vrijdag 20 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM