Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Heren 2

20172018-hk2

Teamsamenstelling
1.Arjan Bekhuis
2.Coen Giesselink
3.Daan Kuipers
4.Frank Koekkoek
5.Pim op de Weegh
6.Mike de Winder
7.Bram Wolters
8.Ruud Hesselink
9.Pim Bank

Trainers:  Marc Lohuis & Hans Giesselink

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

25 nov. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - SSS HS 4

Wedstrijd: 50003AH GJ, Datum: zaterdag 25 november, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

2 dec. 18:00: De Hofnar-Bovo HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH IG, Datum: zaterdag 2 december, 18:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

6 dec. 21:00: Webton Hengelo HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 5000BH2A 02, Datum: woensdag 6 december, 21:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46, 7552BJ HENGELO OV

9 dec. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - Volga HS 1

Wedstrijd: 50003AH GH, Datum: zaterdag 9 december, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 jan. 18:00: Vrivo HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH EG, Datum: zaterdag 13 januari, 18:00, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11, 7671GT VRIEZENVEEN

20 jan. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - Avior HS 2

Wedstrijd: 50003AH GD, Datum: zaterdag 20 januari, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

27 jan. 16:00: Time Out'75 HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH CG, Datum: zaterdag 27 januari, 16:00, Speellocatie: Sporthal Dr. Quantstraat, Doctor C A J Quantstraat 17, 7478XA DIEPENHEIM

3 feb. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - VVH HS 2

Wedstrijd: 50003AH GB, Datum: zaterdag 3 februari, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 feb. 18:00: Favorita HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH AG, Datum: zaterdag 10 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

10 mrt. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - Hevo HS 1

Wedstrijd: 50003AH GK, Datum: zaterdag 10 maart, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 mrt. 21:00: SSS HS 4 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH JG, Datum: donderdag 15 maart, 21:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

24 mrt. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - De Hofnar-Bovo HS 1

Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 24 maart, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

7 apr. 17:00: Volga HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH HG, Datum: zaterdag 7 april, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

13 apr. 21:15: WVC Volley HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

Wedstrijd: 50003AH LG, Datum: vrijdag 13 april, 21:15, Speellocatie: Dikkenshal, Dikkensweg 1, 7641CC WIERDEN

21 apr. 16:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - Webton Hengelo HS 2

Wedstrijd: 50003AH GF, Datum: zaterdag 21 april, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM