Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Heren 1

Teamsamenstelling:

Gijs op de Weegh
Jasper Brouwer
Jelle Clemens
Steven Eertman
Peter Kemperink
Bas oude Alink
Hans ten Dam
Fabian Geerdink
Harm Schepers
Wouter Liefaard

Trainer/Coach: Hans Bruins

Programma

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

22 sep. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - SURFspot.nl - USV Protos HS 1

Wedstrijd: 90001AH LA, Datum: zaterdag 22 september, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

29 sep. 0:00: Hovoc HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH FL, Datum: zaterdag 29 september, 0:00, Speellocatie: Dendron Sporthal, Gebr. van Doornelaan 128, 5961BE HORST

6 okt. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH KL, Datum: zaterdag 6 oktober, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

13 okt. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - EVV Bultman-Hartholt HS 1

Wedstrijd: 90001AH LE, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

20 okt. 19:30: Avior HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR

3 nov. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - Focus4U Woudenberg HS 1

Wedstrijd: 90001AH LD, Datum: zaterdag 3 november, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

17 nov. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 2

Wedstrijd: 90001AH LC, Datum: zaterdag 17 november, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

24 nov. 17:30: Axell Claims / Sovoco HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH HL, Datum: zaterdag 24 november, 17:30, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

1 dec. 18:30: FOOX Olhaco HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH IL, Datum: zaterdag 1 december, 18:30, Speellocatie: Trasselt, Tilber 5, 7908PB HOOGEVEEN

8 dec. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - Scylla HS 1

Wedstrijd: 90001AH LB, Datum: zaterdag 8 december, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 dec. 19:00: VC Sneek HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH GL, Datum: zaterdag 15 december, 19:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

12 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - Hovoc HS 1

Wedstrijd: 90001AH LF, Datum: zaterdag 12 januari, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

19 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - AVV Keistad HS 1

Wedstrijd: 90001AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 18:30: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH EL, Datum: zaterdag 26 januari, 18:30, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS ELBURG

2 feb. 18:00: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - Avior HS 1

Wedstrijd: 90001AH LJ, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 feb. 18:30: Focus4U Woudenberg HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH DL, Datum: zaterdag 9 februari, 18:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

16 feb. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - FOOX Olhaco HS 1

Wedstrijd: 90001AH LI, Datum: zaterdag 16 februari, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 mrt. 15:00: Seesing Personeel Orion HS 2 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH CL, Datum: zaterdag 9 maart, 15:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

16 mrt. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - Axell Claims / Sovoco HS 1

Wedstrijd: 90001AH LH, Datum: zaterdag 16 maart, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 mrt. 18:30: Scylla HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH BL, Datum: zaterdag 23 maart, 18:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

6 apr. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - VC Sneek HS 1

Wedstrijd: 90001AH LG, Datum: zaterdag 6 april, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 apr. 16:30: SURFspot.nl - USV Protos HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1

Wedstrijd: 90001AH AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT