Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Eindstand 2017-2018

Springendal-Set-Up`65 HS 1 Seniorencompetitie – Heren Eerste divisie A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Sportsbar Donitas HS 1 22 94 73 15 2166 1833 Kampioen
2 SV Dynamo Apeldoorn HS 2 22 73 60 32 2158 1969
3 Nijhuis Technology Sudosa-Desto HS 1 22 66 56 39 2180 2016 Handhaving
4 Springendal-Set-Up`65 HS 1 22 64 54 40 2105 1980 Handhaving
5 VV Alterno HS 1 22 60 51 44 2113 2023 Handhaving
6 AVV Keistad HS 1 22 59 50 44 2112 2047 Handhaving
7 EVV Bultman-Hartholt HS 1 22 57 50 47 2085 2082 Handhaving
8 Avior HS 1 22 51 43 50 1990 2075 Handhaving
9 Scylla HS 1 22 43 41 58 2073 2189 Handhaving
10 Axell Claims / Sovoco HS 1 22 42 40 58 2076 2189
11 Voorsterslag/VC Zwolle HS 2 22 36 33 63 1986 2200 Degradatie
12 Ecare Apollo 8 HS 1 22 15 15 76 1756 2197 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 HS 1 Bekertoernooi senioren – Nationale Beker Heren 1e Ronde C
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 HS 1 3 5 5 4 174 161
2 BVC’73 HS 1 3 5 5 4 172 162
3 Ecare Apollo 8 HS 1 3 5 5 4 170 178
4 Rivo Rijssen HS 1 3 3 3 6 161 176
Springendal-Set-Up`65 HS 1 Bekertoernooi senioren – Nationale Beker Heren 2e ronde B
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Webton Hengelo HS 1 2 6 6 1 179 148
2 VoCASA HS 1 2 3 3 4 160 170
3 Springendal-Set-Up`65 HS 1 2 2 2 6 183 204
Springendal-Set-Up`65 HS 2 Seniorencompetitie – Heren Derde divisie A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 De Hofnar-Bovo HS 1 22 95 78 15 2212 1758 Kampioen
2 Favorita HS 1 22 76 64 30 2177 1853 Handhaving
3 Webton Hengelo HS 2 22 74 60 31 2134 1866 Handhaving
4 Time Out’75 HS 1 22 67 55 37 2059 1908 Handhaving
5 SSS HS 4 22 57 48 45 2025 1985 Handhaving
6 Springendal-Set-Up`65 HS 2 22 57 47 46 2016 1972 Handhaving
7 WVC Volley HS 1 22 54 47 48 2077 2072 Handhaving
8 Hevo HS 1 22 53 46 49 2019 2029 Handhaving
9 Volga HS 1 22 52 43 47 1992 1973 Handhaving
10 VVH HS 2 22 37 33 61 1875 2115 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Avior HS 2 22 33 30 63 1860 2133 Degradatie
12 Vrivo HS 1 22 0 5 84 1423 2205 1x Maximum puntenaantal in mindering, Degradatie
Springendal-Set-Up`65 HS 3 Seniorencompetitie – Heren 1e Klasse B
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Vosta HS 1 22 100 78 10 2158 1472 Kampioen
2 Wevo 70 HS 1 22 87 70 21 2155 1658 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Ecare Apollo 8 HS 4 22 78 63 29 2023 1877 Handhaving
4 Rivo HS 1 22 71 58 35 2057 1793 Handhaving
5 Volley ’68 HS 2 22 52 44 49 1929 2046 Handhaving
6 Harambee HS 3 22 49 42 51 1962 2009 Handhaving
7 Fellini Vips HS 3 22 47 41 53 1996 2052 Handhaving
8 TiMaX/DeVoKo HS 1 22 38 33 57 1806 2046 Handhaving
9 SVH VC HS 1 22 38 34 61 1866 2143 Handhaving
10 Springendal-Set-Up`65 HS 3 22 36 32 59 1882 2057 Handhaving
11 Fellini Vips HS 2 22 35 31 62 1815 2113 Degradatie
12 Polstars HS 1 22 29 28 67 1805 2188 Degradatie
SetDeKo HS 4 Seniorencompetitie – Heren 2e Klasse A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Vrivo HS 2 20 74 62 26 2011 1706 Kampioen
2 Kuipers Flevoll HS 1 20 67 56 30 1953 1775 Handhaving
3 Saasveldia HS 1 20 66 55 32 1926 1695 Handhaving
4 Vosta HS 2 20 61 51 33 1863 1688 Handhaving
5 SetDeKo HS 4 20 55 47 38 1830 1781 Handhaving
6 Webton Hengelo HS 5 20 50 42 41 1872 1819 Handhaving
7 Amicitia HS 1 20 50 44 44 1891 1949 Handhaving
8 Time Out’75 HS 2 20 44 36 48 1734 1868 Handhaving
9 Twente ’05 HS 2 20 39 33 50 1737 1834 Handhaving
10 Wevo 70 HS 2 20 27 25 61 1671 1972 Handhaving
11 Hadybo HS 3 20 17 17 65 1567 1968 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 DS 1 Seniorencompetitie – Eredivisie Dames
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Sliedrecht Sport DS 1 18 47 51 16 1576 1280
2 VC Sneek DS 1 18 39 46 24 1581 1409
3 Eurosped DS 1 18 36 44 28 1623 1493
4 Regio Zwolle Volleybal DS 1 18 36 44 31 1678 1585
5 Coolen-Alterno DS 1 18 27 37 37 1579 1573
6 Springendal-Set-Up`65 DS 1 18 23 31 39 1451 1562
7 Flynth FAST DS 1 18 18 26 42 1389 1532
8 TT Papendal/Arnhem DS 1 18 16 29 45 1513 1647
9 Peelpush DS 1 18 15 26 46 1484 1620
10 Nering Bögel VC Weert DS 1 18 13 23 49 1481 1654
Springendal-Set-Up`65 DS 1 Seniorencompetitie – Eredivisie Dames – Kampioenspoule
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Sliedrecht Sport DS 1 10 31 27 8 844 734
2 Coolen-Alterno DS 1 10 21 22 14 808 776
3 Regio Zwolle Volleybal DS 1 10 20 23 18 930 864
4 VC Sneek DS 1 10 18 20 21 927 908
5 Eurosped DS 1 10 12 13 24 739 832
6 Springendal-Set-Up`65 DS 1 10 3 10 30 794 928
Springendal-Set-Up`65 DS 2 Seniorencompetitie – Dames Eerste divisie A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 WSV DS 1 22 81 67 27 2174 1896 Kampioen
2 Nijhuis technology Sudosa-Desto DS 1 22 76 64 31 2177 1771
3 Krekkers DS 1 22 76 62 31 2139 1955 Handhaving
4 Springendal-Set-Up`65 DS 2 22 70 58 35 2104 1974 Handhaving
5 Dynamo Tubbergen DS 1 22 65 54 40 2127 1941 Handhaving
6 VC Zwolle DS 2 22 59 49 42 2007 2010 Handhaving
7 Dash DS 1 22 58 48 44 2019 1975 Handhaving
8 Heva VCV ‘Topklimaat in Volleybal’ DS 1 22 51 45 51 2016 2047 Handhaving
9 Hake Tjoba DS 1 22 38 34 60 1906 2109 Handhaving
10 Rivo Rijssen DS 1 22 34 29 62 1853 2107
11 De Bevers DS 1 22 28 27 66 1839 2151 Degradatie
12 TiMaX/DeVoKo DS 1 22 24 22 70 1727 2152 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 DS 3 Seniorencompetitie – Dames Promotieklasse A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 DS 3 22 92 75 17 2199 1642 Kampioen
2 Krekkers DS 2 22 88 71 20 2137 1780 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Dynamo Tubbergen DS 3 22 76 62 29 2074 1726 Handhaving
4 Kuipers Flevoll DS 1 22 75 60 31 2071 1872 Handhaving
5 Krekkers DS 3 22 52 45 50 2057 2090 Handhaving
6 Saasveldia DS 1 22 52 42 48 1910 1958 Handhaving
7 Ecare Apollo 8 DS 3 22 51 44 50 2034 2083 Handhaving
8 Lutheria DS 2 22 43 38 56 1935 2112 Handhaving
9 Klumpers VVA DS 1 22 40 34 57 1933 2064 Handhaving
10 Tornado Geesteren DS 2 22 39 36 59 1889 2119 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Rivo Rijssen DS 3 22 36 32 62 1886 2132 Degradatie
12 TiMaX/DeVoKo DS 2 22 16 16 76 1652 2199 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 DS 4 Seniorencompetitie – Dames 1e Klasse A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 TiMaX/DeVoKo DS 4 22 78 66 30 2170 1874 Kampioen
2 Vosta DS 1 22 69 59 38 2188 2012 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Dynamo Tubbergen DS 4 22 61 53 43 2116 1954 Handhaving
4 Salvora DS 1 22 61 52 43 2038 1998 Handhaving
5 Rivo Rijssen DS 4 22 54 47 50 2073 2071 Handhaving
6 Medusa ’56 DS 1 22 51 48 45 2037 1989 1x Maximum puntenaantal in mindering, Handhaving
7 Volley ’68 DS 1 22 50 45 52 2027 2109 Handhaving
8 Twente ’05 DS 2 22 50 44 51 2033 2104 Handhaving
9 Springendal-Set-Up`65 DS 4 22 50 43 53 1988 2102 Handhaving
10 Ecare Apollo 8 DS 5 22 47 44 54 2011 2118 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 Harambee DS 2 22 45 40 55 1977 2091 Degradatie
12 WVC Volley DS 2 22 39 34 61 1892 2128 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 DS 5 Seniorencompetitie – Dames 1e Klasse B
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 DS 5 22 87 70 22 2170 1742 Kampioen
2 Krekkers DS 4 22 81 65 26 2088 1831 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
3 Ecare Apollo 8 DS 4 22 79 65 27 2109 1745 Handhaving
4 Hevo DS 1 22 73 59 30 2047 1802 Handhaving
5 Saasveldia DS 2 22 61 52 42 2053 1938 Handhaving
6 Wevo 70 DS 2 22 56 48 46 1992 2005 Handhaving
7 Rosstars DS 2 22 56 46 46 1946 1983 Handhaving
8 Vrivo DS 1 22 49 42 50 1934 2046 Handhaving
9 Fysio Engbersen Aastad DS 1 22 46 42 56 2048 2093 Handhaving
10 Harambee DS 1 22 34 33 65 1943 2182 Promotie-/degradatiewedstrijd(en)
11 TiMaX/DeVoKo DS 3 22 26 24 68 1763 2180 Degradatie
12 Kuipers Flevoll DS 2 22 12 11 79 1640 2186 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 DS 6 Seniorencompetitie – Dames 4e Klasse C
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen DS 6 20 93 75 7 2004 1236 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 DS 6 20 83 68 15 1947 1391 Promotie
3 Havoc DS 5 20 83 67 15 1950 1244 Handhaving
4 Devoc DS 5 20 62 50 32 1753 1649 Handhaving
5 Rivo Rijssen DS 7 20 59 47 34 1755 1662 Handhaving
6 De Pallegarste DS 3 20 50 41 42 1720 1754 Handhaving
7 Ecare Apollo 8 DS 10 20 43 35 46 1655 1726 Handhaving
8 Markel-Up DS 2 20 38 31 49 1563 1785 Handhaving
9 Harambee DS 6 20 22 18 62 1415 1886 Handhaving
10 ATC DS 2 20 10 9 72 1267 1945 Handhaving
11 Vrivo DS 5 20 7 7 74 1238 1989 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MA NOJK Jeugd A – NOJK Halve finale Meisjes A poule 3
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Sudosa-Desto MA 4 8 8 0 200 109
2 Dynamo Tubbergen MA 4 6 6 2 185 156
3 Springendal-Set-Up`65 MA 4 4 4 4 175 160
4 WSV MA 4 2 2 6 138 177
5 Lycurgus MA 4 0 0 8 104 200
Springendal-Set-Up`65 MA NOJK Jeugd A – NOJK Voorronde Meisjes A poule 9
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 MA 3 6 6 0 150 88
2 D.V.O. MA 3 3 3 3 127 129
3 Captains***Kangeroe MA 3 3 3 3 135 127
4 Skopein Wivoc MA 3 0 0 6 82 150
Springendal-Set-Up`65 MA 1 A-jeugdcompetitie – Meisjes A Topklasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Holyoke MA 1 10 37 29 11 951 805 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 MA 1 10 35 28 13 964 806 Handhaving
3 Dynamo Tubbergen MA 1 10 31 25 16 919 840 Handhaving
4 SSS MA 1 10 24 20 21 837 884 Handhaving
5 Pegasus MA 1 10 15 13 28 859 960 Handhaving
6 Volga MA 1 10 8 8 34 765 1000 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MA 1 A-jeugdcompetitie – Meisjes A Hoofdklasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Holyoke MA 1 10 39 31 10 968 780 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen MA 1 10 33 26 14 905 820 Promotie
3 Springendal-Set-Up`65 MA 1 10 32 26 15 914 828 Promotie
4 Krekkers MA 1 10 27 23 19 930 844
5 Wevo 70 MA 1 10 16 15 28 856 967
6 TiMaX/DeVoKo MA 1 10 3 3 38 673 1007 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MA 2 A-jeugdcompetitie – Meisjes A 2e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 ATC MA 1 10 45 35 5 964 782 Kampioen
2 ISIVOL MA 1 10 39 32 9 978 710 Handhaving
3 Springendal-Set-Up`65 MA 2 10 33 27 14 917 822 Handhaving
4 Klumpers VVA MA 1 10 33 28 15 960 839 Handhaving
5 Polstars MA 1 10 27 23 20 958 894 Handhaving
6 Vrivo MA 1 10 26 22 21 891 860 Handhaving
7 HVC MA 1 10 25 20 21 851 876 Handhaving
8 BUVO MA 1 10 17 15 27 837 929 Handhaving
9 TiMaX/DeVoKo MA 2 10 14 12 30 790 965 Handhaving
10 TVO MA 1 10 8 8 33 803 978 Handhaving
11 Wevo 70 MA 2 10 8 7 34 689 983 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MA 2 A-jeugdcompetitie – Meisjes A 2e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Fysio Engbersen Aastad MA 1 11 50 40 5 1103 734 Kampioen
2 Cupido MA 1 11 45 36 9 1083 827 Promotie
3 Rivo Rijssen MA 1 11 41 33 13 1038 845
4 Vrivo MA 1 11 35 29 17 1007 933
5 Springendal-Set-Up`65 MA 2 11 35 28 17 1013 932
6 ISIVOL MA 1 11 29 24 21 974 929
7 HVC MA 1 11 23 20 27 981 1042
8 Dynamiek MA 1 11 22 19 26 932 1013
9 TiMaX/DeVoKo MA 2 11 18 15 31 890 1055
10 Havoc MA 1 11 15 13 31 909 1004
11 BUVO MA 1 11 13 11 34 861 1040
12 Markel-Up MA 1 11 4 4 41 651 1088 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MB NOJK Jeugd B – NOJK Halve finale Meisjes B poule 2
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Ecare Apollo 8 MB 5 9 9 1 242 190
2 Emmen’95 MB 5 7 7 3 232 195
3 De Bevers MB 5 6 6 4 229 226
4 Springendal-Set-Up`65 MB 5 4 4 6 206 223
5 Pol Kraanbedrijf Dac MB 5 4 4 6 222 222
6 Tornado Geesteren MB 5 0 0 10 175 250
Springendal-Set-Up`65 MB 1 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 1e Klasse H Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 MB 1 8 38 30 2 795 471 Kampioen
2 Kadoeng MB 1 8 18 16 19 725 775 Handhaving
3 Springendal-Set-Up`65 MB 2 8 17 15 19 719 743 Handhaving
4 Volley ’68 MB 1 8 15 13 21 635 759 Handhaving
5 TiMaX/DeVoKo MB 2 8 12 11 24 658 784 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MB 1 B-jeugdcompetitie – Meisjes B Hoofdklasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Ecare Apollo 8 MB 1 10 45 35 5 982 761 Kampioen
2 Krekkers MB 1 10 29 24 18 932 849 Promotie
3 TiMaX/DeVoKo MB 1 10 28 23 20 930 902 Promotie
4 Tornado Geesteren MB 1 10 20 20 26 914 1007
5 Dynamo Tubbergen MB 1 10 16 15 28 893 958
6 Springendal-Set-Up`65 MB 1 10 12 12 32 840 1014 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MB 2 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 1e Klasse H Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 MB 1 8 38 30 2 795 471 Kampioen
2 Kadoeng MB 1 8 18 16 19 725 775 Handhaving
3 Springendal-Set-Up`65 MB 2 8 17 15 19 719 743 Handhaving
4 Volley ’68 MB 1 8 15 13 21 635 759 Handhaving
5 TiMaX/DeVoKo MB 2 8 12 11 24 658 784 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MB 2 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 1e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Rivo Rijssen MB 2 10 46 36 4 1009 672 Kampioen
2 Ecare Apollo 8 MB 2 10 29 24 18 903 882 Promotie
3 Springendal-Set-Up`65 MB 2 10 28 22 19 925 911
4 Krekkers MB 2 10 25 21 21 907 910
5 Webton Hengelo MB 1 10 15 14 28 790 918
6 Twente ’05 MB 1 10 7 7 34 749 990 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MB 3 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 2e Klasse C Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 WVC Volley MB 1 8 40 32 0 802 467 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 MB 3 8 28 22 10 733 598 Handhaving
3 Fysio Engbersen Aastad MB 1 8 18 15 18 643 710 Handhaving
4 LEDnovate Esch Stars MB 3 8 7 7 27 600 800 Handhaving
5 Wevo 70 MB 2 8 7 6 27 580 783 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MB 3 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 2e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 HVC MB 1 10 42 35 8 1005 779 Kampioen
2 Havoc MB 2 10 35 30 14 970 789 Promotie
3 LEDnovate Esch Stars MB 1 10 34 29 15 992 792 Promotie
4 Tornado Geesteren MB 2 10 33 28 15 950 850
5 Saasveldia MB 1 10 32 26 16 911 816
6 Pollux MB 1 10 29 25 18 945 822
7 Wevo 70 MB 1 10 25 21 21 887 876
8 Rosstars MB 1 10 17 15 27 866 948
9 Springendal-Set-Up`65 MB 3 10 17 15 28 863 954
10 Fysio Engbersen Aastad MB 1 10 9 7 33 638 964
11 Devoc MB 1 10 2 2 38 559 996 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MB 4 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 2e Klasse B Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Wevo 70 MB 1 10 42 34 7 972 719 Kampioen
2 Tornado Geesteren MB 2 10 39 31 9 972 710 Handhaving
3 Vrivo MB 1 10 36 29 12 950 720 Handhaving
4 Polstars MB 1 10 35 29 14 940 805 Handhaving
5 Klumpers VVA MB 1 10 30 26 18 933 867 Handhaving
6 Holyoke MB 1 10 25 21 21 881 899 Handhaving
7 Dynamo Tubbergen MB 2 10 22 18 23 824 879 Handhaving
8 Volley ’68 MB 2 10 20 18 25 837 937 Handhaving
9 SVH VC MB 2 10 14 13 30 810 959 Handhaving
10 Pollux MB 2 10 10 9 33 744 1010 Handhaving
11 Springendal-Set-Up`65 MB 4 10 2 2 38 635 993 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MB 4 B-jeugdcompetitie – Meisjes B 2e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 SVH VC MB 1 10 44 36 6 994 744 Kampioen
2 Havoc MB 3 10 44 35 6 973 646 Promotie
3 ATC MB 1 10 41 33 7 969 714 Promotie
4 Ti-Volley MB 1 10 33 27 15 929 782
5 Holyoke MB 1 10 28 23 17 893 794
6 LEDnovate Esch Stars MB 2 10 27 22 19 847 837
7 Pollux MB 2 10 19 16 25 794 928
8 Dynamo Tubbergen MB 2 10 18 16 27 894 934
9 Wevo 70 MB 2 10 13 10 30 735 961
10 Springendal-Set-Up`65 MB 4 9 3 3 33 574 889
11 Klumpers VVA MB 2 9 0 0 36 538 911 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MC NOJK Jeugd C – NOJK Voorronde Meisjes C poule 10
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 TiMaX/DeVoKo MC 4 8 8 0 200 83
2 Springendal-Set-Up`65 MC 4 6 6 2 180 107
3 Tornado Geesteren MC 4 3 3 5 139 173
4 De Bevers MC 4 2 2 6 133 180
5 Volco MC 4 1 1 7 79 188
Springendal-Set-Up`65 MC 1 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 MC 1 10 47 37 3 990 562 Kampioen
2 Tornado Geesteren MC 1 10 34 28 14 918 784 Handhaving
3 TiMaX/DeVoKo MC 2 10 30 25 16 910 731 Handhaving
4 Krekkers MC 2 10 29 24 17 908 760 Handhaving
5 Kuipers Flevoll MC 2 10 9 7 33 599 950 Handhaving
6 LEDnovate Esch Stars MC 2 10 1 1 39 460 998 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MC 1 C-jeugdcompetitie – Meisjes C Hoofdklasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers MC 1 10 45 36 5 1003 709 Kampioen
2 Ecare Apollo 8 MC 1 10 37 30 12 967 874 Promotie
3 TiMaX/DeVoKo MC 1 10 25 22 21 921 916 Promotie
4 Rivo Rijssen MC 1 10 24 20 22 912 937
5 Fysio Engbersen Aastad MC 1 10 12 11 31 814 961
6 Springendal-Set-Up`65 MC 1 10 7 6 34 768 988 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MC 2 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 1e Klasse H Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 LEDnovate Esch Stars MC 1 10 47 38 3 1014 680 Kampioen
2 Pollux MC 1 10 33 27 16 974 862 Handhaving
3 Springendal-Set-Up`65 MC 2 10 25 22 22 908 927 Handhaving
4 Krekkers MC 3 10 18 16 27 831 966 Handhaving
5 HVC MC 1 10 17 15 28 849 940 Handhaving
6 TiMaX/DeVoKo MC 3 10 10 10 32 776 977 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MC 2 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 MC 2 11 51 40 4 1097 766 Kampioen
2 Webton Hengelo MC 2 11 44 35 10 1091 810 Promotie
3 Havoc MC 3 11 36 30 17 1036 912 Promotie
4 Krekkers MC 4 11 36 29 17 1021 901
5 Tornado Geesteren MC 2 11 30 25 20 978 947
6 Ecare Apollo 8 MC 3 11 30 26 21 1027 959
7 TiMaX/DeVoKo MC 4 11 24 21 27 956 1019
8 Klumpers VVA MC 1 11 24 20 26 964 989
9 Springendal-Set-Up`65 MC 4 11 20 18 28 932 1028
10 Dynamo Tubbergen MC 3 11 19 16 29 907 1016
11 Saasveldia MC 1 11 15 13 32 818 1028
12 Wevo 70 MC 2 11 1 1 43 644 1096 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MC 3 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Ecare Apollo 8 MC 3 11 45 37 9 1108 784 Kampioen
2 Klumpers VVA MC 1 11 41 34 12 1074 882 Handhaving
3 Ecare Apollo 8 MC 2 11 41 33 12 1086 865 Handhaving
4 Vosta MC 1 11 37 31 16 1074 985 Handhaving
5 Fysio Engbersen Aastad MC 3 11 35 28 18 1011 965 Handhaving
6 Dynamo Tubbergen MC 3 11 32 28 21 1075 1004 Handhaving
7 Springendal-Set-Up`65 MC 3 11 24 21 27 1005 1042 Handhaving
8 TiMaX/DeVoKo MC 5 11 23 20 27 979 1041 Handhaving
9 SVH VC MC 1 11 19 17 29 953 1023 Handhaving
10 Kadoeng MC 1 11 17 16 32 942 1030 Handhaving
11 Havoc MC 5 11 15 13 33 854 1092 Handhaving
12 Krekkers MC 5 11 1 1 43 647 1095 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MC 3 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 HVC MC 1 11 48 38 7 1083 806 Team met dispensatie, Kampioen
2 Kuipers Flevoll MC 2 11 43 35 10 1061 793 Promotie
3 Krekkers MC 3 11 38 32 15 1055 895 Promotie
4 TiMaX/DeVoKo MC 5 11 30 25 21 998 961
5 Springendal-Set-Up`65 MC 3 11 30 25 22 1017 970
6 Lutheria MC 1 11 29 24 23 1021 988
7 Ecare Apollo 8 MC 2 11 26 24 25 1084 1066
8 Fysio Engbersen Aastad MC 2 11 24 19 25 918 1000 Team met dispensatie
9 WVC Volley MC 1 11 23 20 26 966 1013
10 Pollux MC 2 11 17 16 33 918 1109
11 Rosstars MC 1 11 13 12 34 893 1093
12 Tornado Geesteren MC 3 11 9 8 37 752 1072 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MC 4 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse B Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren MC 2 10 43 34 7 986 747 Kampioen
2 Krekkers MC 6 10 39 32 11 983 871 Handhaving
3 HVC MC 2 10 28 23 19 910 899 Handhaving
4 TiMaX/DeVoKo MC 4 10 26 23 21 961 912 Handhaving
5 ISIVOL MC 1 10 26 23 21 947 939 Handhaving
6 Fysio Engbersen Aastad MC 2 10 22 21 25 939 979 Handhaving
7 Springendal-Set-Up`65 MC 4 10 22 19 23 879 915 Handhaving
8 Vrivo MC 1 10 20 18 26 912 972 Handhaving
9 Dynamo Tubbergen MC 2 10 18 16 27 893 946 Handhaving
10 Klumpers VVA MC 2 10 16 15 29 898 973 Handhaving
11 Twente ’05 MC 2 10 15 14 29 817 972 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MC 4 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 MC 2 11 51 40 4 1097 766 Kampioen
2 Webton Hengelo MC 2 11 44 35 10 1091 810 Promotie
3 Havoc MC 3 11 36 30 17 1036 912 Promotie
4 Krekkers MC 4 11 36 29 17 1021 901
5 Tornado Geesteren MC 2 11 30 25 20 978 947
6 Ecare Apollo 8 MC 3 11 30 26 21 1027 959
7 TiMaX/DeVoKo MC 4 11 24 21 27 956 1019
8 Klumpers VVA MC 1 11 24 20 26 964 989
9 Springendal-Set-Up`65 MC 4 11 20 18 28 932 1028
10 Dynamo Tubbergen MC 3 11 19 16 29 907 1016
11 Saasveldia MC 1 11 15 13 32 818 1028
12 Wevo 70 MC 2 11 1 1 43 644 1096 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 MC 5 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse C Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers MC 4 11 43 36 12 1086 833 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 MC 5 11 41 34 13 1070 912 Handhaving
3 Wevo 70 MC 1 11 36 30 18 1063 964 Handhaving
4 Lutheria MC 1 11 34 28 19 1059 963 Handhaving
5 Havoc MC 4 11 32 27 20 1012 989 Handhaving
6 Ti-Volley MC 1 11 29 25 22 1030 1013 Handhaving
7 WVC Volley MC 1 11 29 24 22 1010 1009 Handhaving
8 Saasveldia MC 1 11 24 20 25 934 983 Handhaving
9 Rosstars MC 1 11 23 20 27 990 1033 Handhaving
10 Vrivo MC 2 11 20 17 28 901 1011 Handhaving
11 Pollux MC 2 11 11 11 36 859 1079 Handhaving
12 Ecare Apollo 8 MC 4 11 8 8 38 864 1089 Handhaving
Springendal-Set-Up`65 MC 5 C-jeugdcompetitie – Meisjes C 2e Klasse C Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 TiMaX/DeVoKo MC 3 9 32 27 12 884 729 Kampioen
2 Devoc MC 1 9 32 26 12 859 757 Promotie
3 LEDnovate Esch Stars MC 2 9 28 23 14 830 780 Promotie
4 HVC MC 2 9 28 23 15 834 751
5 Dynamo Tubbergen MC 2 9 25 21 16 847 782
6 Wevo 70 MC 1 9 23 20 18 815 781
7 Springendal-Set-Up`65 MC 5 9 19 16 21 769 824 Team met dispensatie
8 Klumpers VVA MC 2 9 17 16 24 795 870
9 SVH VC MC 1 9 16 13 23 760 805
10 Rivo Rijssen MC 2 9 3 3 33 573 887 Degradatie
Springendal-Set-Up`65 N6 1 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 Hoofdklasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen N6 1 12 36 36 0 900 542 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N6 3 12 22 22 14 799 782
3 Tornado Geesteren N6 1 12 18 18 18 806 776
4 Tornado Geesteren N6 2 12 15 15 21 788 816
5 Flash Stars N6 1 12 14 14 22 763 840
6 Springendal-Set-Up`65 N6 1 12 12 12 24 730 826
7 Kuipers Flevoll N6 2 12 9 9 27 664 868
Springendal-Set-Up`65 N6 1 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 1e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N6 2 10 27 27 3 741 465 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N6 1 10 23 23 7 723 507
3 Dynamo Tubbergen N6 3 10 21 21 9 684 540
4 LEDnovate Esch Stars N6 1 10 12 12 18 592 606
5 Krekkers N6 2 10 5 5 25 456 720
6 Kuipers Flevoll N6 1 10 2 2 28 387 745
Springendal-Set-Up`65 N6 2 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen N6 2 12 29 29 7 871 650 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N6 2 12 25 25 11 826 649
3 Krekkers N6 1 12 19 19 17 744 762
4 LEDnovate Esch Stars N6 1 12 14 14 22 722 828
5 Springendal-Set-Up`65 N6 3 12 3 3 33 612 886
Springendal-Set-Up`65 N6 2 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 1e Klasse C Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen N6 1 8 24 24 0 600 275 Kampioen
2 Flash Stars N6 1 8 17 17 7 551 441
3 Springendal-Set-Up`65 N6 4 8 9 9 15 435 533
4 Springendal-Set-Up`65 N6 2 8 6 6 18 414 553
5 Tornado Geesteren N6 3 8 4 4 20 385 583
Springendal-Set-Up`65 N6 3 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen N6 2 12 29 29 7 871 650 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N6 2 12 25 25 11 826 649
3 Krekkers N6 1 12 19 19 17 744 762
4 LEDnovate Esch Stars N6 1 12 14 14 22 722 828
5 Springendal-Set-Up`65 N6 3 12 3 3 33 612 886
Springendal-Set-Up`65 N6 3 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 1e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N6 1 8 19 19 5 587 439 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N6 2 8 12 12 12 526 525
3 Kuipers Flevoll N6 2 8 12 12 12 510 517
4 Springendal-Set-Up`65 N6 3 8 11 11 13 489 546
5 Krekkers N6 1 8 6 6 18 460 545
Springendal-Set-Up`65 N6 4 CMV Tubbergen Niveau 6 – CMV Tubbergen Niveau 6 1e Klasse C Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen N6 1 8 24 24 0 600 275 Kampioen
2 Flash Stars N6 1 8 17 17 7 551 441
3 Springendal-Set-Up`65 N6 4 8 9 9 15 435 533
4 Springendal-Set-Up`65 N6 2 8 6 6 18 414 553
5 Tornado Geesteren N6 3 8 4 4 20 385 583
Springendal-Set-Up`65 M6 NOJK CMV niveau 6 – NOJK Halve finale Meisjes CMV poule 5
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 M6 3 6 6 0 153 107
2 Tornado Geesteren M6 3 3 3 3 135 115
3 Reflex M6 3 2 2 4 118 147
4 Kalinko M6 3 1 1 5 102 139
Springendal-Set-Up`65 M6 NOJK CMV niveau 6 – NOJK Voorronde Meisjes CMV poule 5
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 M6 3 6 6 0 150 89
2 Webton Hengelo M6 3 3 3 3 127 107
3 Havoc M6 3 3 3 3 129 116
4 Next Volley Dordrecht M6 3 0 0 6 56 150
Springendal-Set-Up`65 N5 1 CMV Tubbergen Niveau 5 – CMV Tubbergen Niveau 5 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 N5 3 12 32 32 4 864 667 Kampioen
2 Tornado Geesteren N5 3 12 19 19 17 762 745
3 Tornado Geesteren N5 5 12 17 17 19 786 740
4 Springendal-Set-Up`65 N5 1 12 13 13 23 662 825
5 Krekkers N5 3 12 9 9 27 683 780
Springendal-Set-Up`65 N5 1 CMV Tubbergen Niveau 5 – CMV Tubbergen Niveau 5 1e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Dynamo Tubbergen N5 1 8 24 24 0 600 351 Kampioen
2 Tornado Geesteren N5 2 8 16 16 8 535 444
3 Springendal-Set-Up`65 N5 1 8 9 9 15 493 531
4 Krekkers N5 3 8 7 7 17 416 561
5 Tornado Geesteren N5 4 8 4 4 20 423 580
Springendal-Set-Up`65 N5 2 CMV Tubbergen Niveau 5 – CMV Tubbergen Niveau 5 Hoofdklasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N5 1 12 34 34 2 895 580 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N5 1 12 25 25 11 840 750
3 Krekkers N5 1 12 21 21 15 817 746
4 Kadoeng N5 1 11 20 20 13 735 645
5 Tornado Geesteren N5 2 11 8 8 25 640 775
6 Krekkers N5 2 12 8 8 28 648 793
7 Springendal-Set-Up`65 N5 2 12 7 7 29 570 856
Springendal-Set-Up`65 N5 2 CMV Tubbergen Niveau 5 – CMV Tubbergen Niveau 5 1e Klasse C Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers N5 1 8 23 23 1 598 292 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N5 2 8 16 16 8 503 391
3 Tornado Geesteren N5 3 8 13 13 11 482 492
4 Tornado Geesteren N5 5 8 6 6 18 402 532
5 Flash Stars N5 1 8 2 2 22 320 598
Springendal-Set-Up`65 N5 3 CMV Tubbergen Niveau 5 – CMV Tubbergen Niveau 5 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 N5 3 12 32 32 4 864 667 Kampioen
2 Tornado Geesteren N5 3 12 19 19 17 762 745
3 Tornado Geesteren N5 5 12 17 17 19 786 740
4 Springendal-Set-Up`65 N5 1 12 13 13 23 662 825
5 Krekkers N5 3 12 9 9 27 683 780
Springendal-Set-Up`65 N5 3 CMV Tubbergen Niveau 5 – CMV Tubbergen Niveau 5 1e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N5 1 8 20 20 4 590 358 Kampioen
2 Kadoeng N5 1 8 19 19 5 573 456
3 Krekkers N5 2 8 13 13 11 519 483
4 Springendal-Set-Up`65 N5 3 8 7 7 17 454 548
5 Dynamo Tubbergen N5 2 8 1 1 23 300 591
Springendal-Set-Up`65 N4 1 CMV Tubbergen Niveau 4 – CMV Tubbergen Niveau 4 Hoofdklasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers N4 1 12 29 29 7 872 621 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N4 1 12 27 27 9 858 647
3 Dynamo Tubbergen N4 2 12 19 19 17 789 739
4 Kuipers Flevoll N4 1 11 17 17 16 696 707
5 Dynamo Tubbergen N4 1 12 17 17 19 796 760
6 Krekkers N4 2 12 14 14 22 744 773
7 LEDnovate Esch Stars N4 1 11 0 0 33 317 825
Springendal-Set-Up`65 N4 1 CMV Tubbergen Niveau 4 – CMV Tubbergen Niveau 4 1e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Kuipers Flevoll N4 1 8 21 21 3 577 297 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N4 1 8 21 21 3 591 365
3 Springendal-Set-Up`65 N4 1 8 18 18 6 557 402
4 Krekkers N4 2 8 12 12 12 529 444
5 Krekkers N4 3 8 12 12 12 521 461
6 Tornado Geesteren N4 1 8 12 12 12 481 481
7 Klumpers VVA N4 1 8 8 8 16 388 515
8 LEDnovate Esch Stars N4 2 8 3 3 21 293 581
9 Springendal-Set-Up`65 N4 3 8 1 1 23 196 587
Springendal-Set-Up`65 N4 2 CMV Tubbergen Niveau 4 – CMV Tubbergen Niveau 4 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers N4 3 10 26 26 4 721 459 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N4 2 10 23 23 7 690 484
3 Tornado Geesteren N4 1 10 22 22 8 711 485
4 Klumpers VVA N4 1 10 11 11 19 493 676
5 Kadoeng N4 1 10 5 5 25 499 701
6 Springendal-Set-Up`65 N4 3 10 3 3 27 422 731
Springendal-Set-Up`65 N4 2 CMV Tubbergen Niveau 4 – CMV Tubbergen Niveau 4 1e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers N4 1 8 20 20 4 590 412 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N4 2 8 14 14 10 541 509
3 LEDnovate Esch Stars N4 1 8 13 13 11 523 515
4 Springendal-Set-Up`65 N4 2 8 11 11 13 494 501
5 Kadoeng N4 1 8 2 2 22 384 595
Springendal-Set-Up`65 N4 3 CMV Tubbergen Niveau 4 – CMV Tubbergen Niveau 4 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Krekkers N4 3 10 26 26 4 721 459 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N4 2 10 23 23 7 690 484
3 Tornado Geesteren N4 1 10 22 22 8 711 485
4 Klumpers VVA N4 1 10 11 11 19 493 676
5 Kadoeng N4 1 10 5 5 25 499 701
6 Springendal-Set-Up`65 N4 3 10 3 3 27 422 731
Springendal-Set-Up`65 N4 3 CMV Tubbergen Niveau 4 – CMV Tubbergen Niveau 4 1e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Kuipers Flevoll N4 1 8 21 21 3 577 297 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N4 1 8 21 21 3 591 365
3 Springendal-Set-Up`65 N4 1 8 18 18 6 557 402
4 Krekkers N4 2 8 12 12 12 529 444
5 Krekkers N4 3 8 12 12 12 521 461
6 Tornado Geesteren N4 1 8 12 12 12 481 481
7 Klumpers VVA N4 1 8 8 8 16 388 515
8 LEDnovate Esch Stars N4 2 8 3 3 21 293 581
9 Springendal-Set-Up`65 N4 3 8 1 1 23 196 587
Springendal-Set-Up`65 N3 1 CMV Tubbergen Niveau 3 – CMV Tubbergen Niveau 3 Hoofdklasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N3 1 12 61 61 11 115 44 Kampioen
2 Springendal-Set-Up`65 N3 1 12 46 46 26 114 63
3 Tornado Geesteren N3 2 12 45 45 27 99 66
4 Krekkers N3 1 11 36 36 30 100 65
5 Kadoeng N3 1 11 36 36 30 99 85
6 Dynamo Tubbergen N3 1 12 14 14 58 66 151
7 Dynamo Tubbergen N3 2 12 8 8 64 62 181
Springendal-Set-Up`65 N3 1 CMV Tubbergen Niveau 3 – CMV Tubbergen Niveau 3 1e Klasse C Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 N3 1 8 41 41 7 118 46 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N3 2 8 36 36 12 110 72
3 Tornado Geesteren N3 3 8 18 18 30 72 90
4 Krekkers N3 2 7 14 14 28 71 84
5 Flash Stars N3 1 7 5 5 37 41 120
Springendal-Set-Up`65 N3 2 CMV Tubbergen Niveau 3 – CMV Tubbergen Niveau 3 1e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 N3 2 15 72 72 18 207 75 Kampioen
2 Tornado Geesteren N3 3 14 57 57 27 153 102
3 Kuipers Flevoll N3 1 12 37 37 35 113 124
4 Krekkers N3 2 15 24 24 66 119 206
5 Klumpers VVA N3 1 14 20 20 64 91 176
Springendal-Set-Up`65 N3 2 CMV Tubbergen Niveau 3 – CMV Tubbergen Niveau 3 1e Klasse A Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N3 2 10 52 52 8 144 39 Kampioen
2 Krekkers N3 1 10 41 41 19 123 62
3 Kadoeng N3 1 10 34 34 26 113 87
4 Springendal-Set-Up`65 N3 2 10 30 30 30 113 82
5 Kuipers Flevoll N3 1 10 22 22 38 83 119
6 Tornado Geesteren N3 4 10 1 1 59 37 224
Springendal-Set-Up`65 N3 3 CMV Tubbergen Niveau 3 – CMV Tubbergen Niveau 3 2e Klasse A Tweede helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Springendal-Set-Up`65 N3 3 12 66 66 6 233 58 Kampioen
2 Flash Stars N3 1 12 39 39 33 134 143
3 Tornado Geesteren N3 4 12 26 26 46 127 176
4 Flash Stars N3 2 12 13 13 59 103 220
Springendal-Set-Up`65 N3 3 CMV Tubbergen Niveau 3 – CMV Tubbergen Niveau 3 1e Klasse B Eerste helft
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen Opmerkingen
1 Tornado Geesteren N3 1 8 48 48 0 176 19 Kampioen
2 Dynamo Tubbergen N3 1 8 32 32 16 117 65
3 Klumpers VVA N3 1 8 22 22 26 92 86
4 Springendal-Set-Up`65 N3 3 8 14 14 34 68 100
5 Flash Stars N3 2 8 4 4 44 28 211