Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 6

Teamsamenstelling
Anne Ruel
Iris Ruel
Britt Leussink
Annemiek Zwiers
Julia Teders
Nikki Stroot
Romy Krop
Anne Arens
Fleur Tenniglo
Maud Punt

Trainer/coach:  vacant

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

22 sep. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Time Out'75 DS 3

Wedstrijd: 5000D3C BK, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

6 okt. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - SVH VC DS 4

Wedstrijd: 5000D3C BI, Datum: zaterdag 6 oktober, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

12 okt. 19:00: LEDnovate Esch Stars DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C HB, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:00, Speellocatie: 't Eschhoes, Hooidijk 21, 7661RA VASSE

20 okt. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Dynamo Tubbergen DS 6

Wedstrijd: 5000D3C BG, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

3 nov. 16:45: Havoc DS 4 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C FB, Datum: zaterdag 3 november, 16:45, Speellocatie: De Bouwmeester, Bouwmeester 2, 7481LP HAAKSBERGEN

10 nov. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Webton Hengelo DS 4

Wedstrijd: 5000D3C BE, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 nov. 19:30: TiMaX/DeVoKo DS 7 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C DB, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Dorper Esch, Molendijk 14, 7591PT DENEKAMP

24 nov. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Flash Stars DS 2

Wedstrijd: 5000D3C BC, Datum: zaterdag 24 november, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

7 dec. 19:00: De Pallegarste DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C LB, Datum: vrijdag 7 december, 19:00, Speellocatie: Gymzaal van Alewijkstraat, Van Alewijkstraat 30 a, 7685PH BEERZERVELD

14 dec. 19:00: ATC DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C AB, Datum: vrijdag 14 december, 19:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46, 7552BJ HENGELO OV

18 jan. 21:00: SVH VC DS 4 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C IB, Datum: vrijdag 18 januari, 21:00, Speellocatie: de Voordam, Koemaste 2 D, 7447AV HELLENDOORN

26 jan. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - LEDnovate Esch Stars DS 3

Wedstrijd: 5000D3C BH, Datum: zaterdag 26 januari, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

1 feb. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 6 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C GB, Datum: vrijdag 1 februari, 20:30, Speellocatie: Verdegaalhal Burgemeester, Pastoor Bloemenstraat 1, 7651CD TUBBERGEN

9 feb. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Havoc DS 4

Wedstrijd: 5000D3C BF, Datum: zaterdag 9 februari, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 feb. 19:00: Webton Hengelo DS 4 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C EB, Datum: vrijdag 15 februari, 19:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46, 7552BJ HENGELO OV

9 mrt. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - TiMaX/DeVoKo DS 7

Wedstrijd: 5000D3C BD, Datum: zaterdag 9 maart, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 mrt. 21:00: Flash Stars DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C CB, Datum: vrijdag 15 maart, 21:00, Speellocatie: De Gaarf, Kerklaan 2 A, 7679VG LANGEVEEN

23 mrt. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - De Pallegarste DS 1

Wedstrijd: 5000D3C BL, Datum: zaterdag 23 maart, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

6 apr. 12:30: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - ATC DS 1

Wedstrijd: 5000D3C BA, Datum: zaterdag 6 april, 12:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

12 apr. 20:30: Time Out'75 DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D3C KB, Datum: vrijdag 12 april, 20:30, Speellocatie: Sporthal Dr. Quantstraat, Doctor C A J Quantstraat 17, 7478XA DIEPENHEIM

Sponsoroverzicht

Webshop Springendal Set-Up ’65

Eindstanden Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina