Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 6

20172018-dk6

Teamsamenstelling
1 Anne Ruel
2 Iris Ruel
3 Britt Leussink
4 Annemiek Zwiers
5 Nikki Stroot
6 Romy Krop
7 Laura Meijer
8 Julia Teders
9 Fleur Tenniglo
10 Maud Punt

Trainer/coach:  Jon Oortmann

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

25 nov. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Markel-Up DS 2

Wedstrijd: 5000D4C FK, Datum: zaterdag 25 november, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

1 dec. 20:00: Ecare Apollo 8 DS 10 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C JF, Datum: vrijdag 1 december, 20:00, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

9 dec. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - De Pallegarste DS 3

Wedstrijd: 5000D4C FI, Datum: zaterdag 9 december, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 dec. 13:45: Havoc DS 5 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C HF, Datum: zaterdag 16 december, 13:45, Speellocatie: De Bouwmeester, Bouwmeester 2, 7481LP HAAKSBERGEN

13 jan. 14:00: Vrivo DS 5 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C LF, Datum: zaterdag 13 januari, 14:00, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11, 7671GT VRIEZENVEEN

20 jan. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Devoc DS 5

Wedstrijd: 5000D4C FE, Datum: zaterdag 20 januari, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 6 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C DF, Datum: vrijdag 26 januari, 20:30, Speellocatie: Verdegaalhal Burgemeester, Pastoor Bloemenstraat 1, 7651CD TUBBERGEN

3 feb. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Rivo Rijssen DS 7

Wedstrijd: 5000D4C FC, Datum: zaterdag 3 februari, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 feb. 13:30: Harambee DS 6 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C BF, Datum: zaterdag 10 februari, 13:30, Speellocatie: Universitair Sportcentrum, Drienerlolaan 5, 7522NB ENSCHEDE

10 mrt. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - ATC DS 2

Wedstrijd: 5000D4C FA, Datum: zaterdag 10 maart, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 mrt. 21:30: Markel-Up DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C KF, Datum: vrijdag 16 maart, 21:30, Speellocatie: de Haverkamp, Stationsstraat 30, 7475AM MARKELO

24 mrt. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Ecare Apollo 8 DS 10

Wedstrijd: 5000D4C FJ, Datum: zaterdag 24 maart, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

6 apr. 19:00: De Pallegarste DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 6

Wedstrijd: 5000D4C IF, Datum: vrijdag 6 april, 19:00, Speellocatie: Gymzaal van Alewijkstraat, Van Alewijkstraat 30 a, 7685PH BEERZERVELD

14 apr. 14:00: Springendal-Set-Up`65 DS 6 - Havoc DS 5

Wedstrijd: 5000D4C FH, Datum: zaterdag 14 april, 14:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM