Volleybalvereniging Set-Up'65

Dames 5

Programma:

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

24 sep. 21:15: Krekkers DS 4 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A HD, Datum: vrijdag 24 september, 21:15, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211 , 7614LA Mariaparochie

6 okt. 19:45: Polstars DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A FD, Datum: woensdag 6 oktober, 19:45, Speellocatie: de Pol, Burgemeester Buijvoetsplein 76 , 7497LD Bentelo

15 okt. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Kadoeng DS 1

Wedstrijd: 5000D1A DE, Datum: vrijdag 15 oktober, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

30 okt. 10:00: Apollo 8 DS 5 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A LD, Datum: zaterdag 30 oktober, 10:00, Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5 , 7623AX Borne

12 nov. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Dynamo Tubbergen DS 3

Wedstrijd: 5000D1A DB, Datum: vrijdag 12 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

19 nov. 21:15: Vrivo DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A AD, Datum: vrijdag 19 november, 21:15, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11 , 7671GT Vriezenveen

26 nov. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - TiMaX/DeVoKo DS 4

Wedstrijd: 5000D1A DK, Datum: vrijdag 26 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

10 dec. 19:00: Volley '68 DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A JD, Datum: vrijdag 10 december, 19:00, Speellocatie: de Fakkel, Gronausestraat 107 , 7581CE Losser

14 jan. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Krekkers DS 4

Wedstrijd: 5000D1A DH, Datum: vrijdag 14 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

28 jan. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Polstars DS 1

Wedstrijd: 5000D1A DF, Datum: vrijdag 28 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

4 feb. 21:00: Kadoeng DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A ED, Datum: vrijdag 4 februari, 21:00, Speellocatie: 't Brinkhoes, Brinkstraat 4 , 7667PS Reutum

11 feb. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Apollo 8 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A DL, Datum: vrijdag 11 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

18 feb. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Lutheria DS 2

Wedstrijd: 5000D1A DC, Datum: vrijdag 18 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

11 mrt. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 3 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A BD, Datum: vrijdag 11 maart, 20:30, Speellocatie: Sporthal De Vlaskoel, Sportlaan 4 , 7651LD Tubbergen

18 mrt. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Vrivo DS 1

Wedstrijd: 5000D1A DA, Datum: vrijdag 18 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

26 mrt. 12:00: TiMaX/DeVoKo DS 4 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A KD, Datum: zaterdag 26 maart, 12:00, Speellocatie: Dorper Esch, Molendijk 14 , 7591PT Denekamp

1 apr. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5 - Volley '68 DS 1

Wedstrijd: 5000D1A DJ, Datum: vrijdag 1 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

9 apr. 16:00: Webton Hengelo DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A ID, Datum: zaterdag 9 april, 16:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46 , 7552BJ Hengelo OV

15 apr. 21:00: Lutheria DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1A CD, Datum: vrijdag 15 april, 21:00, Speellocatie: De Luttermolen, Kroepsweg 1 , 7587RJ de Lutte

Sponsoroverzicht

Webshop Lammerink Installatiegroep Set-Up ’65

Standen Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina