Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 5

20172018-dk5

Teamsamenstelling
1 Esmee Huzen
2 Bianca Oosterik
3 Anne Bonnes
4 Sharon Telgenhof oude K.
5 Mariah Leussink
6 Joyce de Winder
7 Kylie Leussink
8 Lieke Bruns
9 Elke Wiegink
10 Hanneke Lohuis
11 Julia ter Telgte
12 Swenja Jongman

Trainer: Ruud Hesselink

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

1 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - Vrivo DS 1

Wedstrijd: 5000D1B JF, Datum: vrijdag 1 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

8 dec. 19:00: Kuipers Flevoll DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B EJ, Datum: vrijdag 8 december, 19:00, Speellocatie: De Spil, Oldenzaalseweg 86, 7666LH FLERINGEN

15 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - TiMaX/DeVoKo DS 3

Wedstrijd: 5000D1B JD, Datum: vrijdag 15 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

12 jan. 21:00: Harambee DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B BJ, Datum: vrijdag 12 januari, 21:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum, Drienerlolaan 5, 7522NB ENSCHEDE

19 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - Saasveldia DS 2

Wedstrijd: 5000D1B JA, Datum: vrijdag 19 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

27 jan. 17:00: Hevo DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B KJ, Datum: zaterdag 27 januari, 17:00, Speellocatie: Hoogerheyne, Brinkweg 50, 8141NH HEINO

31 jan. 19:45: Rosstars DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B LJ, Datum: woensdag 31 januari, 19:45, Speellocatie: De Rossweide, Boschweg 3 a, 7596PH ROSSUM OV

2 mrt. 21:00: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - Ecare Apollo 8 DS 4

Wedstrijd: 5000D1B JI, Datum: vrijdag 2 maart, 21:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 mrt. 15:30: Fysio Engbersen Aastad DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B HJ, Datum: zaterdag 10 maart, 15:30, Speellocatie: Windmolenbroek, Leemhorst 5, 7609LA ALMELO

16 mrt. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - Krekkers DS 4

Wedstrijd: 5000D1B JG, Datum: vrijdag 16 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 mrt. 21:00: Vrivo DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B FJ, Datum: vrijdag 23 maart, 21:00, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11, 7671GT VRIEZENVEEN

6 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - Kuipers Flevoll DS 2

Wedstrijd: 5000D1B JE, Datum: vrijdag 6 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 apr. 20:00: TiMaX/DeVoKo DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 5

Wedstrijd: 5000D1B DJ, Datum: vrijdag 13 april, 20:00, Speellocatie: Dorper Esch, Molendijk 14, 7591PT DENEKAMP

20 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 5 - Wevo 70 DS 2

Wedstrijd: 5000D1B JC, Datum: vrijdag 20 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM