Volleybalvereniging Set-Up'65

Dames 4

DK4
Programma:

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

16 apr. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - LEDnovate Esch Stars DS 1

Wedstrijd: 5000DPA GF, Datum: vrijdag 16 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

10 apr. 16:30: Holyoke DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA LG, Datum: zaterdag 10 april, 16:30, Speellocatie: de Zomp, Reggestraat 100 , 7468EP Enter

26 mrt. 21:00: Cupido DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA HG, Datum: vrijdag 26 maart, 21:00, Speellocatie: de Marke, Bretelerstraat 16 , 7496PP Hengevelde

19 mrt. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - TiMaX/DeVoKo DS 2

Wedstrijd: 5000DPA GI, Datum: vrijdag 19 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

12 mrt. 21:15: Vrivo DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA JG, Datum: vrijdag 12 maart, 21:15, Speellocatie: de Stamper, Schout Doddestraat 11 , 7671GT Vriezenveen

5 mrt. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Krekkers DS 3

Wedstrijd: 5000DPA GK, Datum: vrijdag 5 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

19 feb. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 3 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA AG, Datum: vrijdag 19 februari, 20:30, Speellocatie: Sporthal De Vlaskoel, Sportlaan 4 , 7651LD Tubbergen

5 feb. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Lutheria DS 1

Wedstrijd: 5000DPA GB, Datum: vrijdag 5 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

22 jan. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Apollo 8 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA GD, Datum: vrijdag 22 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

16 jan. 17:00: Kuipers Flevoll DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA EG, Datum: zaterdag 16 januari, 17:00, Speellocatie: De Spil, Oldenzaalseweg 86 , 7666LH Fleringen

9 jan. 13:30: Rivo Rijssen DS 3 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA CG, Datum: zaterdag 9 januari, 13:30, Speellocatie: Reggehal, Nieuwlandsweg 1 , 7461VP Rijssen

11 dec. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Holyoke DS 1

Wedstrijd: 5000DPA GL, Datum: vrijdag 11 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

27 nov. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Cupido DS 1

Wedstrijd: 5000DPA GH, Datum: vrijdag 27 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

21 nov. 14:00: TiMaX/DeVoKo DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA IG, Datum: zaterdag 21 november, 14:00, Speellocatie: Dorper Esch, Molendijk 14 , 7591PT Denekamp

13 nov. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Vrivo DS 1

Wedstrijd: 5000DPA GJ, Datum: vrijdag 13 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

6 nov. 19:15: Krekkers DS 3 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA KG, Datum: vrijdag 6 november, 19:15, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211 , 7614LA Mariaparochie

30 okt. 20:30: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 3

Wedstrijd: 5000DPA GA, Datum: vrijdag 30 oktober, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

: Krekkers DS 3 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA KG, Datum: , Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211 , 7614LA Mariaparochie

: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Rivo Rijssen DS 3

Wedstrijd: 5000DPA GC, Datum: , Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 3

Wedstrijd: 5000DPA GA, Datum: , Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum

: Apollo 8 DS 4 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA DG, Datum: , Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5 , 7623AX Borne

: Lutheria DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA BG, Datum: , Speellocatie: De Luttermolen, Kroepsweg 1 , 7587RJ de Lutte

: ISIVOL DS 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 4

Wedstrijd: 5000BD1A 20, Datum: , Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11 , 7482ST Haaksbergen

Sponsoroverzicht

Webshop Lammerink Installatiegroep Set-Up ’65

Standen Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina