Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 4

DK4 Set-Up '65 (4)

Teamsamenstelling
Esmee Huzen
Bianca Oosterik
Anne Bonnes
Sharon Telgenhof oude Koehorst
Joyce de Winder
Kylie Leussink
Lieke Bruns
Elke Wiegink
Hanneke Lohuis
Julia ter Telgte
Swenja Jongman
Lisanne Kreuwel

Trainer/coach:  Hans Giesselink

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

2 nov. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 3

Wedstrijd: 5000DPA LD, Datum: vrijdag 2 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

6 nov. 21:00: Holyoke DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA IL, Datum: dinsdag 6 november, 21:00, Speellocatie: de Zomp, Reggestraat 100, 7468EP ENTER

16 nov. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 2

Wedstrijd: 5000DPA LC, Datum: vrijdag 16 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

24 nov. 16:00: Lutheria DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA HL, Datum: zaterdag 24 november, 16:00, Speellocatie: De Luttermolen, Kroepsweg 1, 7587RJ DE LUTTE

7 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Saasveldia DS 1

Wedstrijd: 5000DPA LB, Datum: vrijdag 7 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 dec. 21:15: Krekkers DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA GL, Datum: vrijdag 14 december, 21:15, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211, 7614LA MARIAPAROCHIE

11 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Kuipers Flevoll DS 1

Wedstrijd: 5000DPA LF, Datum: vrijdag 11 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

18 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Tornado Geesteren DS 2

Wedstrijd: 5000DPA LK, Datum: vrijdag 18 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

25 jan. 20:00: TiMaX/DeVoKo DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA EL, Datum: vrijdag 25 januari, 20:00, Speellocatie: Dorper Esch, Molendijk 14, 7591PT DENEKAMP

1 feb. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Klumpers VVA DS 1

Wedstrijd: 5000DPA LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

8 feb. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA DL, Datum: vrijdag 8 februari, 20:30, Speellocatie: Sporthal De Vlaskoel, Sportlaan 4, 7651LD TUBBERGEN

15 feb. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Holyoke DS 1

Wedstrijd: 5000DPA LI, Datum: vrijdag 15 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

8 mrt. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA CL, Datum: vrijdag 8 maart, 20:30, Speellocatie: Sporthal De Vlaskoel, Sportlaan 4, 7651LD TUBBERGEN

15 mrt. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Lutheria DS 2

Wedstrijd: 5000DPA LH, Datum: vrijdag 15 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

22 mrt. 19:00: Saasveldia DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA BL, Datum: vrijdag 22 maart, 19:00, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO

5 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 4 - Krekkers DS 3

Wedstrijd: 5000DPA LG, Datum: vrijdag 5 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 apr. 14:00: Apollo 8 DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 4

Wedstrijd: 5000DPA AL, Datum: zaterdag 13 april, 14:00, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

Sponsoroverzicht

Webshop Springendal Set-Up ’65

Standen Nevobo teams

go-yellow