Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 3

Teamsamenstelling
Loes Engbers-Hollink
Melanie Eertman-Grob
Marleen van Benthem
Rosan Kamphuis
Fleur Peters
Nena Quaink
Eva Brunnikhuis
Pien Vos
Myrthe Kamphuis
Frederike Zwiers

Trainer/coach: Ivo Sanders & Pim Bank

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

21 sep. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - De Hofnar-Bovo DS 1

Wedstrijd: 50003AD EH, Datum: vrijdag 21 september, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

29 sep. 14:00: Krekkers DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD GE, Datum: zaterdag 29 september, 14:00, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211, 7614LA MARIAPAROCHIE

5 okt. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Morgana DVO DS 1

Wedstrijd: 50003AD EF, Datum: vrijdag 5 oktober, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 okt. 13:30: Rivo Rijssen DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD LE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Reggehal, Nieuwlandsweg 1, 7461VP RIJSSEN

20 okt. 17:00: Twente '05 DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD DE, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

2 nov. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Seesing Personeel Orion DS 2

Wedstrijd: 50003AD EC, Datum: vrijdag 2 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 nov. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - WIK Steenderen DS 1

Wedstrijd: 50003AD EA, Datum: vrijdag 16 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

24 nov. 16:00: Tornado Geesteren DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD KE, Datum: zaterdag 24 november, 16:00, Speellocatie: De Ransuil, Vinckenweg 14, 7678TB GEESTEREN OV

7 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Kerkemeijer Gemini DS 1

Wedstrijd: 50003AD EJ, Datum: vrijdag 7 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 dec. 17:00: LEDnovate Esch Stars DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD IE, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: 't Eschhoes, Hooidijk 21, 7661RA VASSE

22 dec. 14:30: Dros-Alterno DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD BE, Datum: zaterdag 22 december, 14:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

11 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Krekkers DS 2

Wedstrijd: 50003AD EG, Datum: vrijdag 11 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

19 jan. 17:45: Morgana DVO DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD FE, Datum: zaterdag 19 januari, 17:45, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

25 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Rivo Rijssen DS 2

Wedstrijd: 50003AD EL, Datum: vrijdag 25 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

1 feb. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Twente '05 DS 1

Wedstrijd: 50003AD ED, Datum: vrijdag 1 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 feb. 15:00: Seesing Personeel Orion DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD CE, Datum: zaterdag 9 februari, 15:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

15 feb. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Dros-Alterno DS 3

Wedstrijd: 50003AD EB, Datum: vrijdag 15 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 mrt. 18:00: WIK Steenderen DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD AE, Datum: zaterdag 9 maart, 18:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

15 mrt. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Tornado Geesteren DS 1

Wedstrijd: 50003AD EK, Datum: vrijdag 15 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 mrt. 16:30: Kerkemeijer Gemini DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD JE, Datum: zaterdag 23 maart, 16:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO

5 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - LEDnovate Esch Stars DS 1

Wedstrijd: 50003AD EI, Datum: vrijdag 5 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 apr. 16:00: De Hofnar-Bovo DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 50003AD HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

Sponsoroverzicht

Webshop Springendal Set-Up ’65

Eindstanden Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina