Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 3

20172018-dk3
Teamsamenstelling
1 Rosan Kamphuis
2 Melanie Grob
3 Loes Engbers-Hollink
4 Fleur Peters
5 Nena Quaink
6 Eva Brunnikhuis
7 Danae ten Oever
8 Pien Vos
9 Myrthe Kamphuis
10 Noami Leussink
11 Jill Rouwers
12 Frederike Zwiers

Trainer/coach: Ivo Sanders

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

25 nov. 14:00: Krekkers DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA FK, Datum: zaterdag 25 november, 14:00, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211, 7614LA MARIAPAROCHIE

1 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Krekkers DS 3

Wedstrijd: 5000DPA KE, Datum: vrijdag 1 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

6 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Dynamo Tubbergen DS 2

Wedstrijd: 5000BD2A 04, Datum: woensdag 6 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 dec. 17:00: Kuipers Flevoll DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA DK, Datum: zaterdag 9 december, 17:00, Speellocatie: De Spil, Oldenzaalseweg 86, 7666LH FLERINGEN

15 dec. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Klumpers VVA DS 1

Wedstrijd: 5000DPA KC, Datum: vrijdag 15 december, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

12 jan. 21:00: Saasveldia DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA AK, Datum: vrijdag 12 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO

19 jan. 19:15: Tornado Geesteren DS 2 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA LK, Datum: vrijdag 19 januari, 19:15, Speellocatie: De Ransuil, Vinckenweg 14, 7678TB GEESTEREN OV

26 jan. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Ecare Apollo 8 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA KJ, Datum: vrijdag 26 januari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

2 feb. 20:30: Dynamo Tubbergen DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA IK, Datum: vrijdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: Verdegaalhal Burgemeester, Pastoor Bloemenstraat 1, 7651CD TUBBERGEN

2 mrt. 21:00: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Lutheria DS 2

Wedstrijd: 5000DPA KH, Datum: vrijdag 2 maart, 21:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

10 mrt. 13:30: Rivo Rijssen DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA GK, Datum: zaterdag 10 maart, 13:30, Speellocatie: Reggehal, Nieuwlandsweg 1, 7461VP RIJSSEN

16 mrt. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Krekkers DS 2

Wedstrijd: 5000DPA KF, Datum: vrijdag 16 maart, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 mrt. 19:15: Krekkers DS 3 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA EK, Datum: vrijdag 23 maart, 19:15, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211, 7614LA MARIAPAROCHIE

6 apr. 20:15: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - Kuipers Flevoll DS 1

Wedstrijd: 5000DPA KD, Datum: vrijdag 6 april, 20:15, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 apr. 21:00: Klumpers VVA DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 3

Wedstrijd: 5000DPA CK, Datum: vrijdag 13 april, 21:00, Speellocatie: de Danne, Refterstraat 3, 7665SB ALBERGEN

20 apr. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 2

Wedstrijd: 5000DPA KB, Datum: vrijdag 20 april, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM