Volleybalvereniging Set-Up'65 - Ootmarsum

Dames 1

Teamsamenstelling:
volgt

Trainer/coach: Brahim Abchir
Assistent trainer/coach: Ronald Leussink
Manager: Lieke Bruns
Data analist: Martine Beekvelt
Krachttrainer: Eric Melchert
Fysiotherapeut: Renee van Helden
Fysiotherapeut/krachttrainer: Rik Lammerink (Fysiotherapie Ootmarsum)

 

Programma

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

8 okt. 15:30: Peelpush DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED DG, Datum: zondag 8 oktober, 15:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

14 okt. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Coolen-Alterno DS 1

Wedstrijd: 9000ED GE, Datum: zaterdag 14 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

22 okt. 15:30: Eurosped DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED FG, Datum: zondag 22 oktober, 15:30, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burg Koetjestraat 2 4, 7681ZP VROOMSHOOP

25 okt. 19:30: VC Sneek DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED JG, Datum: woensdag 25 oktober, 19:30, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

28 okt. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1

Wedstrijd: 9000ED GH, Datum: zaterdag 28 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

1 nov. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED IG, Datum: woensdag 1 november, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

4 nov. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - FAST DS 1

Wedstrijd: 9000ED GA, Datum: zaterdag 4 november, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

11 nov. 18:30: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED BG, Datum: zaterdag 11 november, 18:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

25 nov. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1

Wedstrijd: 9000ED GC, Datum: zaterdag 25 november, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

2 dec. 17:30: Coolen-Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED EG, Datum: zaterdag 2 december, 17:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

9 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000ED GF, Datum: zaterdag 9 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000ED GJ, Datum: zaterdag 16 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 dec. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED HG, Datum: zaterdag 23 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

13 jan. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000ED GI, Datum: zaterdag 13 januari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

21 jan. 15:30: FAST DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED AG, Datum: zondag 21 januari, 15:30, Speellocatie: Activiahal, Remmensberg 31, 5845DD SINT ANTHONIS

27 jan. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1

Wedstrijd: 9000ED GB, Datum: zaterdag 27 januari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

3 feb. 0:00: PrismaWorx VC Weert DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED CG, Datum: zaterdag 3 februari, 0:00, Speellocatie: Aan de bron, Maaslandlaan 3, 6004GC WEERT

10 feb. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Peelpush DS 1

Wedstrijd: 9000ED GD, Datum: zaterdag 10 februari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM