Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 1

Teamfoto

2018-2019-dk1

Teamsamenstelling:

1 Jorinda Kremer
2 Kirsten Oude Luttikhuis
3 Jorieke Bodde
4 Noa de Bruin
5 Jopke Schutte
6 Kiki von Piekartz
7 Merle Baasdam
8 Ilse Oude Luttikhuis
9 Marianne het Lam-Scholten
10 Carmen Oude Luttikhuis
11 Daphne Giesselink
12 Martine Stevelink
13 Danielle Nouwen
14 Wies Bekhuis
15 Evie van Kerkvoorde

Trainer/coach: Lesley de Jonge
Assistent trainer/coach: Tom Engbers, Damir Colo & William Segerink
Manager: Hans Giesselink
Data analist: Martine Van Bemmel-Beekvelt
Fysiotherapeut/Krachttrainer: Renee van Helden
Fysiotherapeut/krachttrainer: Rik Lammerink (Fysiotherapie Ootmarsum)

Speelsters & Staf

fotografie: Arie Kwast

Tickets bestellen

Wedstrijd datum link
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – VC Sneek DS 1 6-okt https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938909
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – Regio Zwolle Volleybal DS 1 14-okt https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938910
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – Fast Flamingo’s-Activia DS 1 20-okt https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938911
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – Eurosped DS 1 3-nov https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938912
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – Sliedrecht Sport DS 1 17-nov https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938913
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – Pharmafilter US DS 1 12-dec https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938914
Springendal-Set-Up`65 DS 1 – Dros-Alterno DS 1 22-dec https://volleybal.scoorjeticket.com/dameseredivisie#AT//ProgrammaDetail.aspx?Display=edit&id=6938915

Programma

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

12 okt. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - FAST DS 1

Wedstrijd: 9000ED DG, Datum: zaterdag 12 oktober, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 okt. 20:00: Talentteam Papendal DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED HD, Datum: dinsdag 15 oktober, 20:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burg Cees vd Knaapwg 10, 6717VZ EDE GLD

19 okt. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000ED DI, Datum: zaterdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 okt. 20:00: Dros-Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED AD, Datum: zaterdag 26 oktober, 20:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

2 nov. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Apollo 8 DS 1

Wedstrijd: 9000ED DB, Datum: zaterdag 2 november, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 nov. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED CD, Datum: zaterdag 9 november, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

16 nov. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000ED DJ, Datum: zaterdag 16 november, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

30 nov. 17:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Peelpush DS 1

Wedstrijd: 9000ED DE, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

7 dec. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED FD, Datum: zaterdag 7 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht

11 dec. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Talentteam Papendal DS 1

Wedstrijd: 9000ED DH, Datum: woensdag 11 december, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 dec. 20:00: Eurosped DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED ID, Datum: zaterdag 14 december, 20:00, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burg Koetjestraat 2 4, 7681ZP VROOMSHOOP

4 jan. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Dros-Alterno DS 1

Wedstrijd: 9000ED DA, Datum: zaterdag 4 januari, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

8 jan. 20:00: Apollo 8 DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED BD, Datum: woensdag 8 januari, 20:00, Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5, 7623AX Borne

11 jan. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000ED DC, Datum: zaterdag 11 januari, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

18 jan. 20:00: VC Sneek DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED JD, Datum: zaterdag 18 januari, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

26 jan. 15:30: Peelpush DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED ED, Datum: zondag 26 januari, 15:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

1 feb. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1

Wedstrijd: 9000ED DF, Datum: zaterdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 feb. 15:30: FAST DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED GD, Datum: zondag 9 februari, 15:30, Speellocatie: Pica Mare, Picardie 34, 6591JE GENNEP

Sponsoroverzicht

Webshop Springendal Set-Up ’65

Standen Nevobo teams

go-yellow

Facebookpagina