Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 1

SSU65-D1-2017-2018
Teamsamenstelling:
1 Jorinda Kremer
2 Inge Molendijk
3 Jorieke Bodde
4 Annelin Pasveer
5 Jopke Schutte
6 Kiki Von Piekartz
7 Merle Baasdam
8 Marleen van Benthem
9 Marianne Het Lam – Scholten
10 Jaimee-Lee Morrow
11 Daphne Giesselink
15 Shanlee Raye McLennan

Trainer/coach: Brahim Abchir
Assistent trainer/coach: Ronald Leussink
Manager:
Data analist: Martine Beekvelt
Fysiotherapeut/Krachttrainer: Renee van Helden
Fysiotherapeut/krachttrainer: Rik Lammerink (Fysiotherapie Ootmarsum)

 

Programma

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

6 okt. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000ED AJ, Datum: zaterdag 6 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 okt. 16:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000ED AB, Datum: zondag 14 oktober, 16:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

17 okt. 0:00: Eurosped DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED CA, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burg Koetjestraat 2 4, 7681ZP VROOMSHOOP

20 okt. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Flynth FAST DS 1

Wedstrijd: 9000ED AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

27 okt. 20:00: VV Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED EA, Datum: zaterdag 27 oktober, 20:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

11 nov. 14:30: Ecare Apollo 8 DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED GA, Datum: zondag 11 november, 14:30, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

17 nov. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1

Wedstrijd: 9000ED AH, Datum: zaterdag 17 november, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

24 nov. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED IA, Datum: zaterdag 24 november, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

8 dec. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED BA, Datum: zaterdag 8 december, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

12 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000ED AC, Datum: woensdag 12 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

15 dec. 0:00: Flynth FAST DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED DA, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Pica Mare, Picardie 34, 6591JE GENNEP

22 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VV Alterno DS 1

Wedstrijd: 9000ED AE, Datum: zaterdag 22 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

20 jan. 16:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Ecare Apollo 8 DS 1

Wedstrijd: 9000ED AG, Datum: zondag 20 januari, 16:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED HA, Datum: zaterdag 26 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

2 feb. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1

Wedstrijd: 9000ED AI, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 feb. 20:00: VC Sneek DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED JA, Datum: zaterdag 9 februari, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK