Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 1

SSU65-D1-2017-2018
Teamsamenstelling:
1 Jorinda Kremer
2 Inge Molendijk
3 Jorieke Bodde
4 Annelin Pasveer
5 Jopke Schutte
6 Kiki Von Piekartz
7 Merle Baasdam
8 Marleen van Benthem
9 Marianne Het Lam – Scholten
10 Jaimee-Lee Morrow
11 Daphne Giesselink
15 Shanlee Raye McLennan

Trainer/coach: Brahim Abchir
Assistent trainer/coach: Ronald Leussink
Manager:
Data analist: Martine Beekvelt
Fysiotherapeut/Krachttrainer: Renee van Helden
Fysiotherapeut/krachttrainer: Rik Lammerink (Fysiotherapie Ootmarsum)

 

Programma

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

25 nov. 16:30: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Nering Bögel VC Weert DS 1

Wedstrijd: 9000ED GC, Datum: zaterdag 25 november, 16:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

2 dec. 17:30: Coolen-Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED EG, Datum: zaterdag 2 december, 17:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

9 dec. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000ED GF, Datum: zaterdag 9 december, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000ED GJ, Datum: zaterdag 16 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

23 dec. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED HG, Datum: zaterdag 23 december, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

13 jan. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000ED GI, Datum: zaterdag 13 januari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

21 jan. 15:00: Flynth FAST DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED AG, Datum: zondag 21 januari, 15:00, Speellocatie: Activiahal, Remmensberg 31, 5845DD SINT ANTHONIS

27 jan. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1

Wedstrijd: 9000ED GB, Datum: zaterdag 27 januari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

3 feb. 19:30: Nering Bögel VC Weert DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED CG, Datum: zaterdag 3 februari, 19:30, Speellocatie: Aan de bron, Maaslandlaan 3, 6004GC WEERT

10 feb. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Peelpush DS 1

Wedstrijd: 9000ED GD, Datum: zaterdag 10 februari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM