Volleybalvereniging Springendal Set-Up'65

Dames 1

Teamsamenstelling:
Daphne Giesselink
Jorinda Kremer
Jorieke Bodde
Jopke Schutte
Kiki von Piekartz
Merle Baasdam
Marianne het Lam-Scholten
Martine Stevelink
Noa de Bruin
Carmen oude Luttikhuis
Wies Bekhuis
Danielle Nouwen
Evie van Kerkvoorde

Trainer/coach: Lesley de Jonge
Assistent trainer/coach: Tom Engbers & William Segerink
Manager:
Data analist:
Fysiotherapeut/Krachttrainer:
Fysiotherapeut/krachttrainer: (Fysiotherapie Ootmarsum)

 

Programma

RSS feed Nederlandse Volleybalbond

Wedstrijdprogramma van de Nederlandse volleybalcompetitie, georganiseerd door de Nederlandse Volleybalbond

6 okt. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VC Sneek DS 1

Wedstrijd: 9000ED AJ, Datum: zaterdag 6 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

14 okt. 16:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1

Wedstrijd: 9000ED AB, Datum: zondag 14 oktober, 16:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

17 okt. 20:00: Pharmafilter US DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

20 okt. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Fast Flamingo’s-Activia DS 1

Wedstrijd: 9000ED AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

27 okt. 20:00: Dros-Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED EA, Datum: zaterdag 27 oktober, 20:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

3 nov. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Eurosped DS 1

Wedstrijd: 9000ED AF, Datum: zaterdag 3 november, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

11 nov. 14:30: Apollo 8 DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED GA, Datum: zondag 11 november, 14:30, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE

17 nov. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1

Wedstrijd: 9000ED AH, Datum: zaterdag 17 november, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

24 nov. 17:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED IA, Datum: zaterdag 24 november, 17:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

8 dec. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED BA, Datum: zaterdag 8 december, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

12 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Pharmafilter US DS 1

Wedstrijd: 9000ED AC, Datum: woensdag 12 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

16 dec. 15:30: Fast Flamingo’s-Activia DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED DA, Datum: zondag 16 december, 15:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

22 dec. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Dros-Alterno DS 1

Wedstrijd: 9000ED AE, Datum: zaterdag 22 december, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

13 jan. 15:30: Eurosped DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED FA, Datum: zondag 13 januari, 15:30, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burg Koetjestraat 2 4, 7681ZP VROOMSHOOP

20 jan. 16:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Apollo 8 DS 1

Wedstrijd: 9000ED AG, Datum: zondag 20 januari, 16:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

26 jan. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED HA, Datum: zaterdag 26 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

2 feb. 20:30: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1

Wedstrijd: 9000ED AI, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

9 feb. 20:00: VC Sneek DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1

Wedstrijd: 9000ED JA, Datum: zaterdag 9 februari, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK